Adrenalinová zábava ve Virtuální realitě, XD kinu nebo na laserové střelnici

Mezi největší a nejvyhledávanější atrakce libereckého Centra Babylon, které se nově stalo oficiálním partnerem prvního ročníku Jizerské 50 RUN, patří Aquapark. Ve čtyřech bazénech vyladěných ve stylu Julese Verna, které nabízejí tři tobogány, skluzavky či interaktivní vodní hrad si užijí zábavu děti i dospělí. Ve stylovém prostředí přímořského městečka si návštěvníci mohou kromě vodních atrakcí vyzkoušet i zábavu na vodní hladině s aquazorbingem nebo aquarollerem. Centrum Babylon je však mnohem víc než jen samotný Aquapark.

Máte rádi zábavu, rychlost a jste soutěživí? Jestli vám touha porazit nepřítele nebezpečně zvyšuje hladinu adrenalinu v krvi, zamiřte na atrakci Laser game. V temném prostředí nově upravené herní arény, která je vybavená jak světelnými překážkami, tak i speciálními zvukovými efekty, si spolu se svými přáteli naplno užijete laserovou přestřelku jako z akčního filmu. Se simulátorem Virtuální reality zavítáte do fantastických cizích světů, ve kterých nerozeznáte skutečnost od fikce. Interaktivní a opravdu divokou jízdu do neznáma nabízí XD Theater. Až dvanáct různých projekcí, se kterými si užijte například průlet středem země, cestu na Mars nebo šílenou horskou dráhu, si díky technologii 4D vychutnáte všemi smysly.

Milovníci laserových paprsků si přijdou na své nejen při Laser game, alei na unikátní laserové střelnici. Laser shot pobaví jak nimrody a sportovní střelce, tak i úplné amatéry, kteří mohou střílet například na létající holuby, křepelky, škodnou, ale i pohyblivé terče nebo míče. Jako všechny atrakce Centra Babylon je i Laser shot určen pro děti i dospělé. 

Partu přátel nebo rodinu můžete vyzvat na turnaj v bowlingu. Výmluvy na křivé dráhy v případě neúspěchu vám však nepomůžou, protože v Babylonu se bowling hraje pouze na drahách používaných profesionálními hráči.Pokud místo bowlingových koulí raději upřednostňujete golfové míčky, navštivte Golfový simulátor. Svůj oblíbený sport si v Babylonu můžete vychutnat, i když venku zrovna zuří vánice. Díky široké nabídce si hru naplno užijí nejen ostřílení profesionálové, ale i úplní začátečníci.

Vyzkoušet si roli hlasatele počasí před kamerou, prozkoumat své tělo termokamerou, užít si sjezd po hasičské tyči nebo si na vlastní kůži vyzkoušet pravdivost fyzikálních zákonů mohou dospělí i děti v iQparku, který je rovněž součástí komplexu Centra Babylon. Zopakovat si něco málo ze školních lavic originální a zábavnou formou umožní více než200 exponátů.

Pokud vás po celém dni přepadne únava, není nic lepšího než využít služeb zkušeného maséra přímo v Aquaparku nebo zavítat do Saunového světa a v klidu relaxovat v jedné z několika saunovacích kabin, párách nebo na Sluneční louce. Centrum Babylon nabízí spojení požitků, které osvěží tělo i duši.

 

Více informací naleznete na www.centrumbabylon.cz.

Aktuality
Prodlužování voucherů
Prodlužování voucherů

informace

15. 01. 2021
více
E-shop – upozornění!
TAJEMNÁ INDONÉSIE
TAJEMNÁ INDONÉSIE

7. 2. - 31. 10. 2020.

Největší výstava svého druhu.

26. 05. 2020
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

26. 05. 2020
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

01. 03. 2020
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2021 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.