Babylon a cirkus JO-JOO udělali radost dětem

CENTRUM BABYLON A CIRKUS JO-JOO SPOLEČNĚ UDĚLALI RADOST DĚTEM Z DĚTSKÉHO DOMOVA V PARDUBICÍCH

 

Liberec, 25. října 2013 Babyloňan společně s principálem cirkusu JO-JOO předali dětem z DDM Pardubice vstupenky do cirkusu, který je právě v jejich městě.

 

Úsměv dětí, co je více? V Dětském domově Pardubice pečují zpravidla o děti ve věku od tří do osmnácti let nebo nejdéle do šestadvaceti let. Pro některé děti je to jediný domov – jiný nemají. 

Cirkus JO-JOO a Centrum Babylon jsou členy sítě hotelů, penzionů, golfových hřišť a dalších služeb Bohemia Hotel Club & Golf. Na základě toho vznikla spolupráce vzájemné podpory návštěvnosti formou soutěží. V létě byl cirkus JO-JOO v Liberci a okolních městech, a tak bylo možné v Létohrátkách, které již tradičně probíhaly v aquaparku v Centru Babylon, vyhrát nejen vstupenky do aquaparku, ale právě také do cirkusu JO-JOO. Komu se nepodařilo vyhrát u kola štěstí v aquaparku, mohl se zapojit do ankety, která probíhala po celé léto, a tak se zúčastnit losování o další vstupenky. Spojení cirkusu a zábavního centra může působit na první pohled zvláštně, ale spojuje je právě zábava, kvůli které je děti i dospělí vyhledávají.

Od této spolupráce byl už jen malý krok k nápadu udělat radost i dětem, které rodiče nemají, nebo s nimi nemohou být a vyrůstají v dětském domově. Protože cirkus JO-JOO končí své letošní turné v Pardubicích, padla volba na dětský domov v tomto městě.

V pardubickém dětském domově nalézaly opuštěné děti potřebnou péči a svůj nový domov už v roce 1915. Tehdy budovu pro sirotčinec zakoupil „Pardubický okres“. Již nevyhovující sirotčinec se přestěhoval do vily postavené v roce 1898.

Uprostřed zahrady, v klidové části města, v těsném sousedství historického a obchodně společenského centra, se tedy nachází dům, u kterého se Babyloňan, principál i malý tygřík sešli, aby potěšili děti. Ze slavnostního předání udělal malý tygr, děti a Babyloňan spíše hodinku zábavy a hry na honěnou. Přesto se podařilo vstupenky do cirkusu předat paní ředitelce Hrubešové a všechny děti se mohou těšit nejen na tygry a celý zvěřinec, ale také na úžasná artistická vystoupení. Na závěr rozdal Babyloňan pár sladkostí a pozval děti do Liberce do Centra Babylon.

Více informací podá:

 

Markéta Franicová

Vedoucí marketingu

CENTRUM BABYLON, a.s.

mobil: +420 724 580 838

franicova@centrumbabylon.cz

Aktuality
HALLOWEEN V BABYLONU
HALLOWEEN V BABYLONU

29. - 30. 10. 2019

19. 09. 2019
více
LUNAPARK
LUNAPARK

Mini Tower mimo provoz.

01. 10. 2019
více
SAUNOVÉ CEREMONIÁLY
SAUNOVÉ CEREMONIÁLY

Zažijte saunu.

01. 10. 2019
více
ZAOSTŘENO NA JIZERKY
ZAOSTŘENO NA JIZERKY

24. 9. - 30. 10. 2019

17. 09. 2019
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

09. 02. 2018
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2019 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.