Babylon a cirkus JO-JOO udělali radost dětem

CENTRUM BABYLON A CIRKUS JO-JOO SPOLEČNĚ UDĚLALI RADOST DĚTEM Z DĚTSKÉHO DOMOVA V PARDUBICÍCH

 

Liberec, 25. října 2013 Babyloňan společně s principálem cirkusu JO-JOO předali dětem z DDM Pardubice vstupenky do cirkusu, který je právě v jejich městě.

 

Úsměv dětí, co je více? V Dětském domově Pardubice pečují zpravidla o děti ve věku od tří do osmnácti let nebo nejdéle do šestadvaceti let. Pro některé děti je to jediný domov – jiný nemají. 

Cirkus JO-JOO a Centrum Babylon jsou členy sítě hotelů, penzionů, golfových hřišť a dalších služeb Bohemia Hotel Club & Golf. Na základě toho vznikla spolupráce vzájemné podpory návštěvnosti formou soutěží. V létě byl cirkus JO-JOO v Liberci a okolních městech, a tak bylo možné v Létohrátkách, které již tradičně probíhaly v aquaparku v Centru Babylon, vyhrát nejen vstupenky do aquaparku, ale právě také do cirkusu JO-JOO. Komu se nepodařilo vyhrát u kola štěstí v aquaparku, mohl se zapojit do ankety, která probíhala po celé léto, a tak se zúčastnit losování o další vstupenky. Spojení cirkusu a zábavního centra může působit na první pohled zvláštně, ale spojuje je právě zábava, kvůli které je děti i dospělí vyhledávají.

Od této spolupráce byl už jen malý krok k nápadu udělat radost i dětem, které rodiče nemají, nebo s nimi nemohou být a vyrůstají v dětském domově. Protože cirkus JO-JOO končí své letošní turné v Pardubicích, padla volba na dětský domov v tomto městě.

V pardubickém dětském domově nalézaly opuštěné děti potřebnou péči a svůj nový domov už v roce 1915. Tehdy budovu pro sirotčinec zakoupil „Pardubický okres“. Již nevyhovující sirotčinec se přestěhoval do vily postavené v roce 1898.

Uprostřed zahrady, v klidové části města, v těsném sousedství historického a obchodně společenského centra, se tedy nachází dům, u kterého se Babyloňan, principál i malý tygřík sešli, aby potěšili děti. Ze slavnostního předání udělal malý tygr, děti a Babyloňan spíše hodinku zábavy a hry na honěnou. Přesto se podařilo vstupenky do cirkusu předat paní ředitelce Hrubešové a všechny děti se mohou těšit nejen na tygry a celý zvěřinec, ale také na úžasná artistická vystoupení. Na závěr rozdal Babyloňan pár sladkostí a pozval děti do Liberce do Centra Babylon.

Více informací podá:

 

Markéta Franicová

Vedoucí marketingu

CENTRUM BABYLON, a.s.

mobil: +420 724 580 838

franicova@centrumbabylon.cz

Aktuality
Babylonská zima
Babylonská zima

Aktivní, bublinová, roztančená, zábavná :-)

04. 12. 2018
více
DĚTSKÝ POTÁPĚČSKÝ KROUŽEK
DĚTSKÝ POTÁPĚČSKÝ KROUŽEK

Staň se potápěčem :-)

29. 11. 2018
více
KURZ MOŘSKÉ PANNY
KURZ MOŘSKÉ PANNY

Opět v Aquaparku!

29. 11. 2018
více
ZIMNÍ BONUS KE VSTUPU DO AQUAPARKU!
ZIMNÍ BONUS KE VSTUPU DO AQUAPARKU!

25% sleva na nákup obuvi COQUI

12. 12. 2018
více
DOČASNÉ OMEZENÍ WELLNESS
DOČASNÉ OMEZENÍ WELLNESS

do 20. 12. 2018

12. 11. 2018
více
Laser game
Laser game

Vyhraj další hru gratis!

11. 07. 2018
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2018 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.