Babylon a cirkus JO-JOO udělali radost dětem

CENTRUM BABYLON A CIRKUS JO-JOO SPOLEČNĚ UDĚLALI RADOST DĚTEM Z DĚTSKÉHO DOMOVA V PARDUBICÍCH

 

Liberec, 25. října 2013 Babyloňan společně s principálem cirkusu JO-JOO předali dětem z DDM Pardubice vstupenky do cirkusu, který je právě v jejich městě.

 

Úsměv dětí, co je více? V Dětském domově Pardubice pečují zpravidla o děti ve věku od tří do osmnácti let nebo nejdéle do šestadvaceti let. Pro některé děti je to jediný domov – jiný nemají. 

Cirkus JO-JOO a Centrum Babylon jsou členy sítě hotelů, penzionů, golfových hřišť a dalších služeb Bohemia Hotel Club & Golf. Na základě toho vznikla spolupráce vzájemné podpory návštěvnosti formou soutěží. V létě byl cirkus JO-JOO v Liberci a okolních městech, a tak bylo možné v Létohrátkách, které již tradičně probíhaly v aquaparku v Centru Babylon, vyhrát nejen vstupenky do aquaparku, ale právě také do cirkusu JO-JOO. Komu se nepodařilo vyhrát u kola štěstí v aquaparku, mohl se zapojit do ankety, která probíhala po celé léto, a tak se zúčastnit losování o další vstupenky. Spojení cirkusu a zábavního centra může působit na první pohled zvláštně, ale spojuje je právě zábava, kvůli které je děti i dospělí vyhledávají.

Od této spolupráce byl už jen malý krok k nápadu udělat radost i dětem, které rodiče nemají, nebo s nimi nemohou být a vyrůstají v dětském domově. Protože cirkus JO-JOO končí své letošní turné v Pardubicích, padla volba na dětský domov v tomto městě.

V pardubickém dětském domově nalézaly opuštěné děti potřebnou péči a svůj nový domov už v roce 1915. Tehdy budovu pro sirotčinec zakoupil „Pardubický okres“. Již nevyhovující sirotčinec se přestěhoval do vily postavené v roce 1898.

Uprostřed zahrady, v klidové části města, v těsném sousedství historického a obchodně společenského centra, se tedy nachází dům, u kterého se Babyloňan, principál i malý tygřík sešli, aby potěšili děti. Ze slavnostního předání udělal malý tygr, děti a Babyloňan spíše hodinku zábavy a hry na honěnou. Přesto se podařilo vstupenky do cirkusu předat paní ředitelce Hrubešové a všechny děti se mohou těšit nejen na tygry a celý zvěřinec, ale také na úžasná artistická vystoupení. Na závěr rozdal Babyloňan pár sladkostí a pozval děti do Liberce do Centra Babylon.

Více informací podá:

 

Markéta Franicová

Vedoucí marketingu

CENTRUM BABYLON, a.s.

mobil: +420 724 580 838

franicova@centrumbabylon.cz

Aktuality
Prodlužování voucherů
Prodlužování voucherů

informace

15. 01. 2021
více
E-shop – upozornění!
TAJEMNÁ INDONÉSIE
TAJEMNÁ INDONÉSIE

7. 2. - 31. 10. 2020.

Největší výstava svého druhu.

26. 05. 2020
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

26. 05. 2020
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

01. 03. 2020
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2021 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.