
Bilet wstępu do Aquaparku od godziny 16:00 dla osób powyżej 140 cm wzrostu




V příjemném prostředí přímořského městečka si můžete užít atrakce na vodní hladině jako Aquazorbing nebo Aquaroller. Pokud Vás přepadne únava, součástí je i Saunový svět s odpočinkovou zónou a lehátky. Aquapark nabízí spojení požitků, které osvěží tělo i duši.
Denně můžete vidět úžasnou 3D Laser show na devět metrů širokou vodní stěnu. Společně s dýmovými efekty se jedná o jedinečné představení barev a animací, které v návštěvníkovi zanechají silný emotivní zážitek.
Vybavení Aquaparku:
- bazény a skluzavky, čtyři tobogány - Dráček, Anakonda, Galaxie a Tornádo (adrenalinový space-bowl)
- romantické jeskyně, relaxační zóny, divoká řeka
- unikátní akvária s mořskou faunou
- whirlpooly v jeskyních, vodotrysky a gejzíry
- vodní masáže
- sauna a římská pára
- bary s občerstvením
- během slunných dní je otevřena rozlehlá terasa s možností opalování a výhledem na Ještěd a město Liberec
- teplota vody v bazénech 27°C - 30°C
Cena vstupného zahrnuje nevratný manipulační poplatek 20 Kč za vratnou čipovou kartu.
U dětí do 100 cm je hrazen pouze nevratný manipulační poplatek 20 Kč za vratnou čipovou kartu.
Otevírací doba:
neděle - čtvrtek | 10:00 - 21:00 |
pátek - sobota | 10:00 - 22:00 |
Bilet wstępu z kodem kreskowym zakupiony i wydrukowany przez sklep internetowy należy wymienić w kasie CENTRUM BABYLON za kartę magnetyczną lub chipową. Karty służą jako wejściówki do atrakcji. Autentyczność i ważność kuponu sprawdzana jest on-line przy pomocy czytnika kodu paskowego. Technologia ta nie umożliwia wczytania kodu paskowego z nośników elektronicznych (telefon komórkowy, PDA, MDA, tablet itp.). Prosimy więc o okazanie papierowej formy kuponu. Jeżeli wymagany dokument nie zostanie okazany, nie zostanie zamieniony.


