CENTRUM BABYLON hlásí nové rekordy v návštěvnosti

TISKOVÁ ZPRÁVA

CENTRUM BABYLON hlásí nové rekordy v návštěvnosti

Liberec, 24. srpna 2015 - Rekordní počet návštěvníků hned ve dvou zábavních sekcích zaznamenalo v úterý 18. srpna liberecké CENTRUM BABYLON. Dosavadní nejvyšší návštěvnost z 16. srpna loňského roku byla překonána v Aquaparku a Lunaparku.

Letošní teplotně nadprůměrná sezóna přilákala do CENTRA BABYLON rekordní počet návštěvníků. V úterý 18. srpna navštívilo Aquapark 1 897 návštěvníků, což představuje nárůst o 31,5 % oproti dosavadní nejvyšší návštěvnosti. Nový rekord zaznamenal také Lunapark, který v týž den navštívilo 839 osob, což je o 25,4 % více než vloni. „Projevené přízně si velice vážíme a pevně věříme, že se nám rekord podaří opět brzy pokořit. Během letošního léta se plně projevila výhoda krytého komplexu se službami pod jednou střechou, která nás odlišuje od konkurenčních zařízení. Návštěvníci se přesvědčili, že v Babylonu mohou trávit dovolenou naplno bez ohledu na počasí,“ uvedl generální ředitel Centra Babylon Daniel Vajner.

Během letní sezóny navštívilo Aquapark průměrně 1200 osob denně, v loňském roce se průměrná návštěvnost pohybovala pod hranicí tisíce osob. CENTRUM BABYLON zvládlo rekordní návštěvnost bez jakýchkoliv potíží a personál nemusel řešit žádný úraz. „Na nápor návštěvníků jsme připraveni a nečiní nám větších potíží. Počet osob v Aquaparku byl ve skutečnosti ještě vyšší, jelikož ve statistikách nejsou započítáni hoteloví hosté, kteří mají vstup na atrakce zdarma,“ dodal generální ředitel.

V loňském roce navštívilo CENTRUM BABYLON 428 100 osob a umístilo se na první příčce mezi nejnavštěvovanějšími atrakcemi Libereckého kraje za rok 2014 podle agentury CzechTourism. Za první čtvrtletí letošního roku zábavní komplex eviduje nárůst návštěvnosti zhruba o dvě procenta oproti loňskému roku. Návštěvníky lákají také novinky a speciální akce. Letos se uskutečnila například zásadní modernizace Aquaparku, který se pyšní novým interiérem a kvalitnějšími podmínkami pro koupání. Zvýšený zájem je také o speciální akci DÍTĚ ZDARMA, v rámci které mohou rodiny s dětmi využít ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON pro dítě mladší 12 let zdarma. Akce platí až do 31. října 2015.

Více informací naleznete na www.HotelBabylon.cz a www.BabylonLiberec.cz.

Aktuality
Prodlužování voucherů
Prodlužování voucherů

informace

15. 01. 2021
více
E-shop – upozornění!
TAJEMNÁ INDONÉSIE
TAJEMNÁ INDONÉSIE

7. 2. - 31. 10. 2020.

Největší výstava svého druhu.

26. 05. 2020
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

26. 05. 2020
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

01. 03. 2020
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2021 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.