Nákupní košík: 0 položek za 0 Kč Registrace Přihlásit

Čtyřlůžkový pokoj

WELLNESS HOTEL BABYLON
WELLNESS HOTEL BABYLON Aquapark iQPARK
Čtyřlůžkový pokoj
1 dospělý + 3 děti/noc - kategorie SUPERIOR
Cena:3 340 Kč
Ks
* Vstupenka je platná 3 měsíce po zaplacení.

Ve WELLNESS HOTELU BABYLON naleznete více než jen ubytování. Připravili jsme pro Vás pobyt vmoderním prostředí sosobitým stylem akvalitními službami, komfort aklidné zázemí pro firemní klientelu irodinu sdětmi.

CENA POBYTU ZAHRNUJE:

  • Luxusní ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON s osobitým stylem a přímým vstupem do zábavního CENTRA BABYLON
  • Bohatou snídani formou bufetu se širokým výběrem sýrů, masných výrobků, teplých jídel, ovoce, zeleniny, cereálií, dále sladké pečivo a koláče, teplé i studené nápoje.

CENA POBYTU ZAHRNUJE NEOMEZENÉ VSTUPY DO:

  • Neomezený vstup do ZOO Liberec.
  • AQUAPARKU se 4 tobogany, skluzavky i divokou řekou a SAUNOVÝM SVĚTEM. V malebných zákoutích naleznete vodotrysky, gejzíry, whirlpooly a v romantických jeskyních unikátní akvária s mořskou faunou. Denně je k vidění 3D Laser show – jedinečné představení barev a animací, doprovázené scénickou hudbou a dýmovými efekty.
  • LUNAPARKU ve stylu staročeské pouti. Pro radost malých i velkých zde máme houpačky, kolotoče, autodrom, divokého býka, horolezeckou stěnu či prolézačky a trampolíny. Součástí Lunaparku je 18jamkový INDOOR ADVENTURE GOLF.
  • science centra iQLANDIE, které nabízí svět ohromujících experimentů a chytré zábavy pro celou rodinu. 3D-planetárium není v ceně, nutná rezervace.
  • iQParku s více jak 200 interaktivními exponáty z nejrůznějších oblastí lidského života.
  • zrcadlového Labyrintu

Ihned po obdržení elektronických voucherů je nutné si rezervovat pobyt na rezervačním oddělení WELLNESS HOTELU BABYLON!

Uvedené ceny neplatí v období 29. 12. 2018 – 2. 1. 2019;
24. 12. s povinným příplatkem 699 CZK/dospělá osoba, 349 CZK/dítě

Rezervace: rezervace@hotelbabylon.cz, tel.: +420 485 249 755, +420 733 755 688

K výměně kupónu, vytištěného z e-shopu CENTRA BABYLON dojde na recepci nebo Concierge WELLNESS HOTELU BABYLON. K ověření pravosti a platnosti dochází on-line formou čteček čárového kódu. Tato technologie nepodporuje načtení čárového kódu z elektronických nosičů (Mobil, PDA, MDA, Tablet apod.). Z tohoto důvodu musí každý návštěvník předložit kupón v papírové podobě. Bez předložení požadovaného dokladu nedojde ke směně.

WELLNESS HOTEL BABYLON je jedním z největších hotelů v České Republice s počtem 407 pokojů a 1007 lůžky. V průběhu roku jsou však období, kdy ani tato kapacita není dostatečná a nezajišťuje volné pokoje nebo lůžka. Jedná se převážně o jarní prázdniny, státní svátky u nás a našich sousedů (v PLR a NSR), letní prázdniny a silvestrovské ubytování. Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo nepotvrdit konkrétní rezervace na konkrétní termín a datum. V uvedených obdobích doporučujeme nejdříve kontaktovat rezervační oddělení WELLNESS HOTELU BABYLON, zjistit zda jsou pokoje volné a až následně provést nákup v e-shopu. Děkujeme za pochopení.

 

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2018 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.