Nákupní košík: 0 položek za 0 Kč Registrace Přihlásit

Dobývání severu (5 nocí)

SL10 - ZOO LIBEREC (Small).jpg
SL10 - ZOO LIBEREC (Small).jpg WELLNESS HOTEL BABYLON Ještěd (Small).jpg
WELLNESS HOTEL BABYLON Lobby bar
Dobývání severu (5 nocí)
3 dospělí/ třílůžkový pokoj
Hodnota balíčku:22 065 Kč
Cena:18 990 Kč
Ks
* Vstupenka je platná 3 měsíce po zaplacení.

CENTRUM BABYLON v Liberci Vám nabízí balíček zážitků pro objevitele, zvědavce a koumáky…

Zveme Vás do malého, ale krásného kraje na severu České republiky, který sousedí s polským Dolnoslezským vojvodstvím a německým Svobodným státem Sasko. Malá rozloha rozhodně neubírá kraji na atraktivitě.

TERMÍNY:

 • možnost čerpání do 31. 3. 2017 (mimo 29. 12. 2016 – 3. 1. 2017)

SPECIÁLNÍ NABÍDKA TEMATICKÉHO BALÍČKU ZAHRNUJE:

 • 5x luxusní ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON
 • 5x bohatou snídani formou bufetu
 • Jednorázový vstup do digitálního 3D planetária v sience centru iQLANDIA. Planetárium je nutné rezervovat ihned při rezervaci a zároveň minimálně 20 dnů předem. V případě pozdější rezervace neručíme za možnost vstupenku do planetária získat, jelikož kapacita planetária je omezená.
 • Jednorázový vstup na Adventure golf Ještěd v areálu Golf Clubu Ještěd- Malobený areál je situovaný na slunném úpatí Ještědu a nabízí mnoho aktivit pro golfové hráče, začátečníky i rodiny s dětmi,  včetně nově otevřené golfové akademie se 6jamkami.
 • Jednorázový vstup do ZOO Liberec - nejstarší svého druhu v ČR. V současné době se specializuje na chov vzácných a v přírodě často kriticky ohrožených druhů zvířat, z nichž největší zájem návštěvníků poutá liberecká rarita - bílí tygři.
 • 1x hodina bowlingu v čase od 10:00 do 12:00 hod. - po předchozí rezervaci.
 • Parkování v krytém parkovišti.

 

BALÍČEK POBYTU ZAHRNUJE NEOMEZENÉ VSTUPY DO:

 • AQUAPARKU se 4 tobogany, skluzavky i divokou řekou a SAUNOVÝM SVĚTEM. V malebných zákoutích naleznete vodotrysky, gejzíry, whirlpooly a v romantických jeskyních unikátní akvária s mořskou faunou. Denně je k vidění 3D Laser show – jedinečné představení barev a animací, doprovázené scénickou hudbou a dýmovými efekty. Možnost ranního plavání již od 08:00 hodin.
 • LUNAPARKU ve stylu staročeské pouti. Pro radost malých i velkých zde máme houpačky, kolotoče, autodrom, divokého býka, horolezeckou stěnu či prolézačky a trampolíny. Součástí Lunaparku je 18jamkový INDOOR ADVENTURE GOLF.
 • science centra iQLANDIE, které nabízí svět ohromujících experimentů a chytré zábavy pro celou rodinu. 3D-planetárium není v ceně, nutná rezervace.
 • iQPARKU s více jak 200 interaktivními exponáty z nejrůznějších oblastí lidského života.

Rezervace: rezervace@centrumbabylon.cz, tel.:  +420 485 249 755+420 485 249 597

Kategorie dítě je počítána do 11,99 let věku.

Pokud kapacita našeho WELLNESS HOTELU BABYLON umožní, v den příjezdu nabízíme možnost dřívějšího ubytování od 10:00 hod.

V den odjezdu po odhlášení z hotelu (nejdéle do 11:00 hod.) možnost využití služeb provozu zábavy až do zavírací doby.

K výměně kuponu, vytištěného z e-shopu CENTRA BABYLON dojde na recepci nebo Concierge WELLNESS HOTELU BABYLON. K ověření pravosti a platnosti dochází on-line formou čteček čárového kódu. Tato technologie nepodporuje načtení čárového kódu z elektronických nosičů (Mobil, PDA, MDA, Tablet apod.). Z tohoto důvodu musí každý návštěvník předložit kupon v papírové podobě. Bez předložení požadovaného dokladu nedojde ke směně.

 

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@centrumbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2016 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.