Nákupní košík: 0 položek za 0 Kč Registrace Přihlásit

Extra relax víkend (2 noci)

Wellness
Wellness WELLNESS HOTEL BABYLON Bowling
Extra relax víkend (2 noci)
1 dospělý/ jednolůžkový pokoj
Hodnota balíčku:5 168 Kč
Cena:3 590 Kč
Ks
* Vstupenka je platná 3 měsíce po zaplacení.

Připravili jsme pro Vás 3 dny plné odpočinku a relaxace. To vše pod jednou střechou CENTRA BABYLON v Liberci.

TERMÍNY:

 • možnost čerpání do 31. 3. 2017

SPECIÁLNÍ NABÍDKA TEMATICKÉHO BALÍČKU ZAHRNUJE:

 • 2x luxusní ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON.
 • 2x bohatou snídani formou bufetu.
 • 2x večeře formou teplého i studeného bufetu v restauraci Atrium.
 • 1x vstup do WELLNESS CENTRA. Součástí je také vstup do fitness.
 • Zapůjčení županu.
 • Neomezený vstup do expozic science centra iQLANDIA - nové unikátní centrum popularizace, propagace a medializace vědy a techniky umožňuje hlubší porozumění podstavy fyzikálních a přírodních jevů prostřednictvím hry a experimentování za pomoci přístrojů, interaktivních pomůcek, exponátů a dalších prvků. Návštěvníka čekají tematické expozice Geo, Vodní svět, Živly, Věda v domě, Člověk nebo Sexmisie, 3D-planetárium není v ceně, nutná rezervace.
 • 1x hodinu BOWLINGU v čase od 10.00 do 12.00 hodin – po předchozí rezervaci.
 • Parkování v krytém parkovišti.

 

BALÍČEK POBYTU ZAHRNUJE NEOMEZENÉ VSTUPY DO:

 • AQUAPARKU se 4 tobogany, skluzavky i divokou řekou a SAUNOVÝM SVĚTEM. V malebných zákoutích naleznete vodotrysky, gejzíry, whirlpooly a v romantických jeskyních unikátní akvária s mořskou faunou. Denně je k vidění 3D Laser show – jedinečné představení barev a animací, doprovázené scénickou hudbou a dýmovými efekty. Možnost ranního plavání již od 08:00 hodin.
 • LUNAPARKU ve stylu staročeské pouti. Pro radost malých i velkých zde máme houpačky, kolotoče, autodrom, divokého býka, horolezeckou stěnu či prolézačky a trampolíny. Součástí Lunaparku je 18jamkový INDOOR ADVENTURE GOLF.
 • science centra iQLANDIE, které nabízí svět ohromujících experimentů a chytré zábavy pro celou rodinu. 3D-planetárium není v ceně, nutná rezervace.
 • iQPARKU s více jak 200 interaktivními exponáty z nejrůznějších oblastí lidského života.

 

V den odjezdu po odhlášení z hotelu (nejdéle do 11:00 hod.) možnost využití služeb provozu zábavy až do zavírací doby.

Ihned po obdržení elektronických voucherů  je nutné si  rezervovat pobyt na rezervačním oddělení WELLNESS HOTELU BABYLON!

Rezervace: rezervace@hotelbabylon.cz, tel.:  +420 485 249 755, +420 485 249 597

K výměně kupónu, vytištěného z e-shopu CENTRA BABYLON dojde na recepci nebo Concierge WELLNESS HOTELU BABYLON. K ověření pravosti a platnosti dochází on-line formou čteček čárového kódu. Tato technologie nepodporuje načtení čárového kódu z elektronických nosičů (Mobil, PDA, MDA, Tablet apod.). Z tohoto důvodu musí každý návštěvník předložit kupón v papírové podobě. Bez předložení požadovaného dokladu nedojde ke směně.

WELLNESS HOTEL BABYLON je jedním z největších hotelů v České Republice s počtem 407 pokojů a 1007 lůžky. V průběhu roku jsou však období, kdy ani tato kapacita není dostatečná a nezajišťuje volné pokoje nebo lůžka. Jedná se převážně o jarní prázdniny, státní svátky u nás a našich sousedů (v PLR a NSR), letní prázdniny a silvestrovské ubytování. Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo nepotvrdit konkrétní rezervace na konkrétní termín a datum. V uvedených obdobích doporučujeme nejdříve kontaktovat rezervační oddělení WELLNESS HOTELU BABYLON, zjistit zda jsou pokoje volné a až následně provést nákup v e-shopu. Děkujeme za pochopení.

 

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@centrumbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2017 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.