Nákupní košík: 0 položek za 0 Kč Registrace Přihlásit

Jednolůžkový pokoj

wellness
wellness hotel wellness
Jednolůžkový pokoj
cena za pokoj/noc - kategorie SUPERIOR
Cena:2 640 Kč
Ks
* Vstupenka je platná 3 měsíce po zaplacení.

Ve WELLNESS HOTELU BABYLON naleznete více než jen ubytování. Připravili jsme pro Vás pobyt v moderním prostředí s osobitým stylem a kvalitními službami pro každou příležitost.

CENA POBYTU ZAHRNUJE:

  • Luxusní ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON s osobitým stylem a neomezeným vstupem do Wellness centra (starší 15 let)
  • Bohatou snídani formou bufetu se širokým výběrem sýrů, masných výrobků, teplých jídel, ovoce, zeleniny, cereálií, dále sladké pečivo a koláče, teplé i studené nápoje
  • neomezený vstup do ZOO Liberec

 

Ihned po obdržení elektronických voucherů  je nutné si  rezervovat pobyt na rezervačním oddělení WELLNESS HOTELU BABYLON!

Uvedené ceny neplatí v období 29. 12. 2018 – 2. 1. 2019;
24. 12. s povinným příplatkem 699 CZK/dospělá osoba, 349 CZK/dítě

Rezervace: rezervace@hotelbabylon.cz, tel.:  +420 485 249 755, +420 733 755 688

K výměně kupónu, vytištěného z e-shopu CENTRA BABYLON dojde na recepci nebo Concierge WELLNESS HOTELU BABYLON. K ověření pravosti a platnosti dochází on-line formou čteček čárového kódu. Tato technologie nepodporuje načtení čárového kódu z elektronických nosičů (Mobil, PDA, MDA, Tablet apod.). Z tohoto důvodu musí každý návštěvník předložit kupón v papírové podobě. Bez předložení požadovaného dokladu nedojde ke směně.

WELLNESS HOTEL BABYLON je jedním z největších hotelů v České Republice s počtem 407 pokojů a 1007 lůžky. V průběhu roku jsou však období, kdy ani tato kapacita není dostatečná a nezajišťuje volné pokoje nebo lůžka. Jedná se převážně o jarní prázdniny, státní svátky u nás a našich sousedů (v PLR a NSR), letní prázdniny a silvestrovské ubytování. Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo nepotvrdit konkrétní rezervace na konkrétní termín a datum. V uvedených obdobích doporučujeme nejdříve kontaktovat rezervační oddělení WELLNESS HOTELU BABYLON, zjistit zda jsou pokoje volné a až následně provést nákup v e-shopu. Děkujeme za pochopení.

 

 

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2018 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.