LASER SHOW v Aquaparku

LASER SHOW V AQUAPARKU, TEN PRAVÝ DÁREK K 15. NAROZENINÁM CENTRA BABYLON

 

Liberec, 14. listopadu 2013 Nově můžete v Aquaparku v Centru Babylon shlédnout jedinečnou Laser show na vodní stěně a nejen to.

 

Symbolického uvedení nové atrakce do provozu se ujmou Ing. Martin Belák, generální manažer a Ing. Daniel Vajner, místopředseda představenstva a technický ředitel Centra Babylon a.s., o změnách v aquaparku promluví také Ing. Dana Soukupová, ředitelka provozu zábavy. 

Přestavba aquaparku je další významnou investicí soukromé rodinné firmy do rozšíření a zkvalitnění služeb Centra Babylon Liberec. Nejedná se pouze o přidání nové atrakce, ale o celkovou změnu interiérů, které budou laděny do stylu příběhů Julese Verna. Nápad změnit vzhled aquaparku vznikl v rodinném kruhu majitelů, s tím, že po 12 letech provozu, je potřeba dát aquaparku novou tvář a zákazníkům důvod k dalším návštěvám. Definitivní uměleckou podobu řídí nejmladší z bratrů Matěj Vajner. Právě on přišel s nápadem rozdělit aquapark na podmořský svět a malebný přístav z 19. století. V podmořském světě má návštěvník získat pocit, že se skutečně stal přímým účastníkem podmořského života, a to bez dýchacích přístrojů. Potká tu chobotnici bojující o poklad s potápěčem, rejnoka a další vodní faunu i floru. Prostory postupně zaplňují také pestrobarevné korály, které navozují dojem korálového útesu. 

Nová atrakce - laserová show je jediná v České republice. Její promítání bude probíhat každý den v 17:30 a ve 20:30. Postupně vznikne několik unikátních projekcí. Co je ale laser show v aquaparku?

Speciální světelná a laserová 3D projekce na devět metrů dlouhou vodní stěnu s kouřovými efekty a scénickou hudbou.

Na přestavbě se podílí cca 10 firem. Je koordinována naším technickým oddělením a umělecké práce tvoří několik umělců a dekoratérů. Většina instalací jsou originály dělané na zakázku, žádná sériová výroba. Komplikované je skloubit běžný provoz a instalaci jednotlivých prvků. Samozřejmě, že jsou prováděna i technická opatření a inovace pro zlepšení kvality vody a pohody návštěvníků. Úpravy aquaparku dále pokračují, týkají se vnitřních i venkovních prostor a finální dokončení je směřováno k začátku letní sezóny 2014. Celková cena je cca 400 tis euro, ta je částečně financována z vlastních zdrojů, částečně ve spolupráci s českými bankami.

Mimo to bylo investováno do nového vybavení laser game, bowlingu a v příštím roce počítáme s investicemi do lunaparku a dalších částí našeho komplexu.

Většina změn byla směřována ke kulatým babylonským narozeninám. Jejich oslava a první spuštění laser show pro veřejnost proběhne 23. – 24. listopadu 2013. Připraven je pestrý program ve všech provozech i narozeninové menu.

 

Více informací Vám podá: 

Ing. Dana Soukupová                                                 Markéta Franicová

Ředitelka provozu zábavy                                            Vedoucí oddělení marketingu a propagace

CENTRUM BABYLON, a.s.                                              CENTRUM BABYLON, a.s.

+420 724 580 837                                                      +420 724 580 838

soukupova@centrumbabylon.cz                                   franicova@centrumbabylon.cz

Aktuality
INFO COVID19
INFO COVID19

Ochranná opatření a aktuality k provozu.

18. 06. 2020
více
BOWLING A LASER GAME - servisní den
BOWLING A LASER GAME - servisní den

Pondělí 13. 7. 2020

29. 06. 2020
více
Sluneční terasa
Sluneční terasa

Sluneční terasa otevřena od 1. 7. do 31. 8. 2020!

18. 06. 2020
více
TAJEMNÁ INDONÉSIE
TAJEMNÁ INDONÉSIE

7. 2. - 31. 8. 2020.

Největší výstava svého druhu.

26. 05. 2020
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

26. 05. 2020
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

01. 03. 2020
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2020 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.