LASER SHOW v Aquaparku

LASER SHOW V AQUAPARKU, TEN PRAVÝ DÁREK K 15. NAROZENINÁM CENTRA BABYLON

 

Liberec, 14. listopadu 2013 Nově můžete v Aquaparku v Centru Babylon shlédnout jedinečnou Laser show na vodní stěně a nejen to.

 

Symbolického uvedení nové atrakce do provozu se ujmou Ing. Martin Belák, generální manažer a Ing. Daniel Vajner, místopředseda představenstva a technický ředitel Centra Babylon a.s., o změnách v aquaparku promluví také Ing. Dana Soukupová, ředitelka provozu zábavy. 

Přestavba aquaparku je další významnou investicí soukromé rodinné firmy do rozšíření a zkvalitnění služeb Centra Babylon Liberec. Nejedná se pouze o přidání nové atrakce, ale o celkovou změnu interiérů, které budou laděny do stylu příběhů Julese Verna. Nápad změnit vzhled aquaparku vznikl v rodinném kruhu majitelů, s tím, že po 12 letech provozu, je potřeba dát aquaparku novou tvář a zákazníkům důvod k dalším návštěvám. Definitivní uměleckou podobu řídí nejmladší z bratrů Matěj Vajner. Právě on přišel s nápadem rozdělit aquapark na podmořský svět a malebný přístav z 19. století. V podmořském světě má návštěvník získat pocit, že se skutečně stal přímým účastníkem podmořského života, a to bez dýchacích přístrojů. Potká tu chobotnici bojující o poklad s potápěčem, rejnoka a další vodní faunu i floru. Prostory postupně zaplňují také pestrobarevné korály, které navozují dojem korálového útesu. 

Nová atrakce - laserová show je jediná v České republice. Její promítání bude probíhat každý den v 17:30 a ve 20:30. Postupně vznikne několik unikátních projekcí. Co je ale laser show v aquaparku?

Speciální světelná a laserová 3D projekce na devět metrů dlouhou vodní stěnu s kouřovými efekty a scénickou hudbou.

Na přestavbě se podílí cca 10 firem. Je koordinována naším technickým oddělením a umělecké práce tvoří několik umělců a dekoratérů. Většina instalací jsou originály dělané na zakázku, žádná sériová výroba. Komplikované je skloubit běžný provoz a instalaci jednotlivých prvků. Samozřejmě, že jsou prováděna i technická opatření a inovace pro zlepšení kvality vody a pohody návštěvníků. Úpravy aquaparku dále pokračují, týkají se vnitřních i venkovních prostor a finální dokončení je směřováno k začátku letní sezóny 2014. Celková cena je cca 400 tis euro, ta je částečně financována z vlastních zdrojů, částečně ve spolupráci s českými bankami.

Mimo to bylo investováno do nového vybavení laser game, bowlingu a v příštím roce počítáme s investicemi do lunaparku a dalších částí našeho komplexu.

Většina změn byla směřována ke kulatým babylonským narozeninám. Jejich oslava a první spuštění laser show pro veřejnost proběhne 23. – 24. listopadu 2013. Připraven je pestrý program ve všech provozech i narozeninové menu.

 

Více informací Vám podá: 

Ing. Dana Soukupová                                                 Markéta Franicová

Ředitelka provozu zábavy                                            Vedoucí oddělení marketingu a propagace

CENTRUM BABYLON, a.s.                                              CENTRUM BABYLON, a.s.

+420 724 580 837                                                      +420 724 580 838

soukupova@centrumbabylon.cz                                   franicova@centrumbabylon.cz

Aktuality
Prodlužování voucherů
Prodlužování voucherů

informace

15. 01. 2021
více
E-shop – upozornění!
TAJEMNÁ INDONÉSIE
TAJEMNÁ INDONÉSIE

7. 2. - 31. 10. 2020.

Největší výstava svého druhu.

26. 05. 2020
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

26. 05. 2020
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

01. 03. 2020
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2021 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.