Liberec bude dějištěm nového veletrhu cestovního ruchu Albo travel market

Liberec, 14. října – První ročník Albo travel marketu zaměřeného na setkání profesionálů z oblasti cestovním ruchu z celé České republiky, Slovenska a dalších evropských i mimoevropských zemí se uskuteční ve dnech 16. - 17. října 2014 v libereckém Centru Babylon. Organizátoři nabízí vystavovatelům možnost prezentace produktů v  sále o rozloze 1000 m2, veřejné představení jednotlivých produktů v několika přednáškových sálech, účast na pěti tematických workshopech i ubytování a doprovodné služby pod jednou střechou.

 

Albo travel market, který v letošním roce nahradil tradiční veletrh MADI, se zaměřuje  na prezentaci služeb a produktů z oblasti cestovního ruchu. Během dvoudenního veletrhu, který se pro vystavovatele otevře ve čtvrtek 16. října v 8:00, budou cestovní kanceláře, hoteliéři, vlastníci zahraničních realitních agentur i dopravci prezentovat nabídky z oblasti cestovního ruchu. Návštěvníkům, kterými jsou zejména odborníci v oblasti cestovního ruchu, ředitelé, manažeři a obchodní zástupci českých, ale i zahraničních cestovních kanceláří a agentur, bude umožněn vstup ve čtvrtek 16. října 2014 od 10:00 do 19:00 a následně v pátek 17. října od 09:00 do 18:00 hodin. 

Hlavní část veletrhu proběhne v Expo sálu libereckého Centra Babylon, ve kterém budou po oba dny umístěny stánky 70 registrovaných vystavovatelů z oblasti cestovního ruchu. Kromě prezentace nabídek na stáncích budou mít vystavovatelé po oba dny možnost veřejně představit služby a produkty v několika přednáškových sálech. Nově budou moci všichni návštěvníci využít možnost bilaterálních jednání s obchodními partnery v prostoru příjemné kavárny Slávie bez nutnosti pronájmu stolu či stánku.

V průběhu akce se dále uskuteční pět workshopů tematicky zaměřených na turisticky oblíbené zahraniční destinace. K již tradičnímu slovenskému a chorvatskému workshopu, kterého se ročně účastní zhruba 50 turistických firem z Chorvatska a dále české cestovní kanceláře a agentury, přibude italský, německý a rakousko-švýcarský workshop. Cílem workshopů je setkání a jednání českých a zahraničních obchodních partnerů, navázání nových kontaktů, nabídka a prezentace novinek a plánů pro příští turistickou sezónu. 

Účastníkům bude pod jednou střechou nabídnuta nejen návštěva veletrhu, ale i ubytování, stravování, nakupování, kryté parkování a zábava v plně klimatizovaných prostorech. V rámci doprovodného programu se v hlavním Expo sále během čtvrteční 12. hodiny uskuteční také losování o hodnotné ceny a od 19. hodiny proběhne bohatý privátní večerní raut v restauraci Zámecké sklepení, který ve 21 hodin vystřídá zábavný disco večer.

První ročník Albo travel marketu vznikl jako náhrada tradičního veletrhu MADI, který byl pořadateli vlivem stále nižší návštěvnosti v letošním roce zrušen. Veletrh organizovaný společností Albo services s.r.o. se uskuteční pod záštitou náměstka Primátorky pro kulturu města Liberec a Hospodářské komory Libereckého kraje.

Více informací o veletrhu, informace k registraci návštěvníků i vystavovatelů naleznete na www.albotravelmarket.cz a na www.centrumbabylon.cz.

 

Více o Centru Babylon

Centrum Babylon Liberec je unikátní zábavní, hotelový a kongresový komplex nabízející široké spektrum služeb pro jednotlivce i celou rodinu. Zábavu nabízí například Lunapark, Laser games, IQpark, Labyrint a rozsáhlý Aquapark se čtyřmi tobogány, whirlpooly, romantickou jeskyní a divokou řekou. Součástí zábavního a relaxačního komplexu Centra Babylon je i čtyřhvězdičkový Hotel Babylon, který nabízí luxusní ubytování v centru města Liberce, a moderní Wellness centrum nabízející širokou škálu blahodárně působících relaxačních terapií, sapovacích kabin a masáží. Více na www.centrumbabylon.cz.

Aktuality
Prodlužování voucherů
Prodlužování voucherů

informace

15. 01. 2021
více
E-shop – upozornění!
TAJEMNÁ INDONÉSIE
TAJEMNÁ INDONÉSIE

7. 2. - 31. 10. 2020.

Největší výstava svého druhu.

26. 05. 2020
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

26. 05. 2020
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

01. 03. 2020
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2021 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.