Liberec bude dějištěm nového veletrhu cestovního ruchu Albo travel market

Liberec, 14. října – První ročník Albo travel marketu zaměřeného na setkání profesionálů z oblasti cestovním ruchu z celé České republiky, Slovenska a dalších evropských i mimoevropských zemí se uskuteční ve dnech 16. - 17. října 2014 v libereckém Centru Babylon. Organizátoři nabízí vystavovatelům možnost prezentace produktů v  sále o rozloze 1000 m2, veřejné představení jednotlivých produktů v několika přednáškových sálech, účast na pěti tematických workshopech i ubytování a doprovodné služby pod jednou střechou.

 

Albo travel market, který v letošním roce nahradil tradiční veletrh MADI, se zaměřuje  na prezentaci služeb a produktů z oblasti cestovního ruchu. Během dvoudenního veletrhu, který se pro vystavovatele otevře ve čtvrtek 16. října v 8:00, budou cestovní kanceláře, hoteliéři, vlastníci zahraničních realitních agentur i dopravci prezentovat nabídky z oblasti cestovního ruchu. Návštěvníkům, kterými jsou zejména odborníci v oblasti cestovního ruchu, ředitelé, manažeři a obchodní zástupci českých, ale i zahraničních cestovních kanceláří a agentur, bude umožněn vstup ve čtvrtek 16. října 2014 od 10:00 do 19:00 a následně v pátek 17. října od 09:00 do 18:00 hodin. 

Hlavní část veletrhu proběhne v Expo sálu libereckého Centra Babylon, ve kterém budou po oba dny umístěny stánky 70 registrovaných vystavovatelů z oblasti cestovního ruchu. Kromě prezentace nabídek na stáncích budou mít vystavovatelé po oba dny možnost veřejně představit služby a produkty v několika přednáškových sálech. Nově budou moci všichni návštěvníci využít možnost bilaterálních jednání s obchodními partnery v prostoru příjemné kavárny Slávie bez nutnosti pronájmu stolu či stánku.

V průběhu akce se dále uskuteční pět workshopů tematicky zaměřených na turisticky oblíbené zahraniční destinace. K již tradičnímu slovenskému a chorvatskému workshopu, kterého se ročně účastní zhruba 50 turistických firem z Chorvatska a dále české cestovní kanceláře a agentury, přibude italský, německý a rakousko-švýcarský workshop. Cílem workshopů je setkání a jednání českých a zahraničních obchodních partnerů, navázání nových kontaktů, nabídka a prezentace novinek a plánů pro příští turistickou sezónu. 

Účastníkům bude pod jednou střechou nabídnuta nejen návštěva veletrhu, ale i ubytování, stravování, nakupování, kryté parkování a zábava v plně klimatizovaných prostorech. V rámci doprovodného programu se v hlavním Expo sále během čtvrteční 12. hodiny uskuteční také losování o hodnotné ceny a od 19. hodiny proběhne bohatý privátní večerní raut v restauraci Zámecké sklepení, který ve 21 hodin vystřídá zábavný disco večer.

První ročník Albo travel marketu vznikl jako náhrada tradičního veletrhu MADI, který byl pořadateli vlivem stále nižší návštěvnosti v letošním roce zrušen. Veletrh organizovaný společností Albo services s.r.o. se uskuteční pod záštitou náměstka Primátorky pro kulturu města Liberec a Hospodářské komory Libereckého kraje.

Více informací o veletrhu, informace k registraci návštěvníků i vystavovatelů naleznete na www.albotravelmarket.cz a na www.centrumbabylon.cz.

 

Více o Centru Babylon

Centrum Babylon Liberec je unikátní zábavní, hotelový a kongresový komplex nabízející široké spektrum služeb pro jednotlivce i celou rodinu. Zábavu nabízí například Lunapark, Laser games, IQpark, Labyrint a rozsáhlý Aquapark se čtyřmi tobogány, whirlpooly, romantickou jeskyní a divokou řekou. Součástí zábavního a relaxačního komplexu Centra Babylon je i čtyřhvězdičkový Hotel Babylon, který nabízí luxusní ubytování v centru města Liberce, a moderní Wellness centrum nabízející širokou škálu blahodárně působících relaxačních terapií, sapovacích kabin a masáží. Více na www.centrumbabylon.cz.

Aktuality
INFO COVID19
INFO COVID19

Ochranná opatření a aktuality k provozu.

18. 06. 2020
více
BOWLING A LASER GAME - servisní den
BOWLING A LASER GAME - servisní den

Pondělí 13. 7. 2020

29. 06. 2020
více
Sluneční terasa
Sluneční terasa

Sluneční terasa otevřena od 1. 7. do 31. 8. 2020!

18. 06. 2020
více
TAJEMNÁ INDONÉSIE
TAJEMNÁ INDONÉSIE

7. 2. - 31. 8. 2020.

Největší výstava svého druhu.

26. 05. 2020
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

26. 05. 2020
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

01. 03. 2020
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2020 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.