Liberecký Babylon odmění za vysvědčení děti i jejich rodiče

Liberec, 17. června 2014 – Centrum Babylon u příležitosti konce školního roku odmění v rámci akce „Vykoupej v tom rodiče“ školáky i jejich rodiče. Každý rodič žáka do 140 cm, který od 27. do 29. června navštíví se svým dítětem Centrum Babylon, získá celodenní vstupné do Aquaparku za polovinu běžné ceny. A premianti, kteří přijdou do Centra Babylon ukázat svá vysvědčení se samými jedničkami, získají navíc jako odměnu za studijní úspěchy celodenní volnou vstupenku do Aquaparku za symbolických 20 korun. Každá dvacetikoruna, která se v rámci této akce vybere, navíc poputuje na podporu libereckého Dětského centra Sluníčko.

Akce pro školáky a jejich rodiče se v Centru Babylon stává tradicí. „Protože jsme přesvědčeni, že na konci školního roku si zaslouží odměnu rovněž rodiče, kteří mají doma malé školáky, rozšířili jsme akci i na ně. Vždy když rodič doprovodí svou ratolest, platí pro něj možnost zakoupení celodenní vstupenky do Aquaparku za poloviční cenu,“ řekl Martin Oumrt, obchodní ředitel Centra Babylon. „Věříme, že u nás rodiče spolu s dětmi příjemně stráví konec školního roku, a náležitě si odpočinou,“ dodává.

Den plný vodní zábavy si děti budou moci užít v bazénech ve stylu hlubinného podmořského světa známého z příběhů Julese Verna. Vyřádit se mohou na čtyřech tobogánech, skluzavkách nebo v divoké řece. Rodiče si mezi tím mohou odpočinout v relaxační zóně, užít si masáž v perličkové lázni a načerpat síly ve vyhřívaném bazénku, a to vše v atmosféře přímořského městečka, ve kterém nechybí ani obchody a občerstvení.

Akce „Vykoupej v tom rodiče“ proběhne v režimu 1 + 1, takže každý školák může získat zvýhodněný vstup pro jednoho z rodičů. Rodiny se dvěma školáky mohou strávit den v Aquaparku za výhodných podmínek s oběma rodiči. Akce navíc spojí příjemné s užitečným a potěší i méně šťastné děti z Dětského centra Sluníčko, kterému Centrum Babylon po ukončení akce věnuje peníze vybrané ze vstupného.

Další akce a novinky chystá Centrum Babylon i pro letošní léto. Nabídku vodních atrakcí  od 1. července rozšíří interaktivní vodní hrad umístěný ve Fontánové hale. Prostor pro slunění poskytne Sluneční terasa, která v příznivém počasí nabídne nově také doprovodný zábavný program. V chladných dnech se návštěvníci budou moci ohřát v nově zrekonstruovaném Saunovém světě. Horkou novinkou letošního léta jsou i speciální permanentky na celodenní vstupné. Více informací o novinkách naleznete na www.centrumbabylon.cz.

 

Více o Aquaparku Liberec

Aquapark Liberec je tematický vodní ráj nabízející 365 dní v roce širokou škálu možností sportovního vyžití i aktivní relaxace. V nově zrekonstruovaných prostorech Aquaparku laděných do stylu příběhů Julese Verna se nachází bazény, tobogány, skluzavky, perličkové koupele i divoká řeka. Pro děti je k dispozici mělký bazének, pro milovníky potápění jeskyně, pro starší návštěvníky vyhřívaný bazén a masáže. Těm, co neholdují vodním sportům, nabízí Aquapark napříkladoriginální parní lázně a solárium. Aquapark je spolu s dalšími místy nabízejícími zábavu, relaxaci i odpočinek součástí kongresového, hotelového a zábavního komplexu Centrum Babylon Liberec.

Aktuality
Prodlužování voucherů
Prodlužování voucherů

informace

15. 01. 2021
více
E-shop – upozornění!
TAJEMNÁ INDONÉSIE
TAJEMNÁ INDONÉSIE

7. 2. - 31. 10. 2020.

Největší výstava svého druhu.

26. 05. 2020
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

26. 05. 2020
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

01. 03. 2020
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2021 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.