MOTO VÝSTAVA LIBEREC

 

III. ročník MOTO VÝSTAVY LIBEREC 2019, která proběhne 5. – 7. dubna 2019 v CENTRU BABYLON, bude velkým tahákem pro fandy na dvou kolech.

Představí se kolem 90 strojů: custom staveb, veteránů, sportovních motocyklů a nebudou chybět ani nové sériové stroje. Zajímavostí této akce bude nový projekt ,,BOHMERLAND 21“, který sklidil na Motosalonu v Praze neskutečný úspěch!

 

Fanoušci custom biků se mají na co těšit. Mezinárodní účast je velkým přínosem této výstavy v Liberci. Kromě české špičky stavitelů motorek, jako jsou Roman Buš – WILDSTYLE, Kamil Bartoš – K+K MOTORCYCLES, Zbyšek Hazmuka – BAGGER CUSTOM CLUB, Jakub ,,Kubajz“ Sluka –  KUBAJZ GARAGE, regionální František Bártík – BARTCYCLES, Pavel Malaník, Petr Brábník, se představí i mnoho dalších. Ze Slovenska opět potvrdil účast Palo Faragula – XXL-LM, nejen jeho stroj Night Stalker bude mít na naší výstavě premiéru. A vážně to jsou samé pecky! Letošní rok se zúčastní i elitní stavitelé z Polska, Arkadiusz ,,Szajba“ Pawlukowicz – Sajba’s Garage, který právě získal 1. místo v prestižní soutěži  mistrovství custom motocyklů Polska v top kategorii freestyle (tento klenot bude v Liberci) a další zastoupení custom stavitelů Dariusz Gargasz – Coroner Custom Cycles, který se této soutěže účastnil také.
 
Zastoupení sériových značek přislíbil HARLEY DAVIDSON – Praha, KAWASAKI – VJ Cars, KTM – UNIVOK, INDIAN - Písek, ROYAL ENFIELD – Vintage Garage, BMW – Motorrad Invelt Praha…, další budeme aktualizovat na webu.
 
Nebudou chybět skvělé kousky z řad veteránů, silniční sportovní stroje, zastoupení ledové ploché dráhy, ploché dráhy, Dakaru a dragsterů.
 
Našeho programu se zúčastní i zajímavé osobnosti motosportu, cestovatelé a stavitelé custom biků, přes svoji vytíženost nám přislíbil účast Pepa,,SRŠEŇ“ Šiler, cestovatel Igor Brezovar. Stavitelé biků nám sdělí něco o svých projektech. Nebudou chybět úspěšní účastníci Dakaru Milan Engel a Jan Veselý. O letošní úspěch na ledové ploché dráze se podělí i Lukáš Volejník. Budete svědky znovuzrození motocyklové značky ,,Bohmerland“, kterou se na motosalonu v Praze zavázal vzkřísit Petr Knobloch. Více se o tomto projektu dozvíte na Moto výstavě Liberec 2019, bude zařazeno v programu.
 
Sledujte na www.motovystavaliberec.cz, facebookových stránkách, nebo na instagramu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu!
 
 
 
Fotogalerie
moto výstava moto výstava moto výstava moto výstava moto výstava moto výstava moto výstava
Aktuality
BOWLINGOVÁ SOUTĚŽ
BOWLINGOVÁ SOUTĚŽ

TOP 10 hráčů

20. 05. 2019
více
Novinka! FOTOKOUTEK
Novinka! FOTOKOUTEK

Spousta zábavy na počkání

17. 05. 2019
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat

10. 05. 2019
více
KVĚTEN - OMEZENÍ PROVOZU V AQUAPARKU
KVĚTEN - OMEZENÍ PROVOZU V AQUAPARKU

13. – 31. 5. 2019

21. 05. 2019
více
SAUNOVÉ CEREMONIÁLY
SAUNOVÉ CEREMONIÁLY

Aneb Sauna všemi smysly

30. 04. 2019
více
Omezení v Lunaparku
Omezení v Lunaparku

Býk "Torro" a Mini Tower mimo provoz

06. 05. 2019
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2019 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.