MOTO VÝSTAVA LIBEREC

 

III. ročník MOTO VÝSTAVY LIBEREC 2019, která proběhne 5. – 7. dubna 2019 v CENTRU BABYLON, bude velkým tahákem pro fandy na dvou kolech.

Představí se kolem 90 strojů: custom staveb, veteránů, sportovních motocyklů a nebudou chybět ani nové sériové stroje. Zajímavostí této akce bude nový projekt ,,BOHMERLAND 21“, který sklidil na Motosalonu v Praze neskutečný úspěch!

 

Fanoušci custom biků se mají na co těšit. Mezinárodní účast je velkým přínosem této výstavy v Liberci. Kromě české špičky stavitelů motorek, jako jsou Roman Buš – WILDSTYLE, Kamil Bartoš – K+K MOTORCYCLES, Zbyšek Hazmuka – BAGGER CUSTOM CLUB, Jakub ,,Kubajz“ Sluka –  KUBAJZ GARAGE, regionální František Bártík – BARTCYCLES, Pavel Malaník, Petr Brábník, se představí i mnoho dalších. Ze Slovenska opět potvrdil účast Palo Faragula – XXL-LM, nejen jeho stroj Night Stalker bude mít na naší výstavě premiéru. A vážně to jsou samé pecky! Letošní rok se zúčastní i elitní stavitelé z Polska, Arkadiusz ,,Szajba“ Pawlukowicz – Sajba’s Garage, který právě získal 1. místo v prestižní soutěži  mistrovství custom motocyklů Polska v top kategorii freestyle (tento klenot bude v Liberci) a další zastoupení custom stavitelů Dariusz Gargasz – Coroner Custom Cycles, který se této soutěže účastnil také.
 
Zastoupení sériových značek přislíbil HARLEY DAVIDSON – Praha, KAWASAKI – VJ Cars, KTM – UNIVOK, INDIAN - Písek, ROYAL ENFIELD – Vintage Garage, BMW – Motorrad Invelt Praha…, další budeme aktualizovat na webu.
 
Nebudou chybět skvělé kousky z řad veteránů, silniční sportovní stroje, zastoupení ledové ploché dráhy, ploché dráhy, Dakaru a dragsterů.
 
Našeho programu se zúčastní i zajímavé osobnosti motosportu, cestovatelé a stavitelé custom biků, přes svoji vytíženost nám přislíbil účast Pepa,,SRŠEŇ“ Šiler, cestovatel Igor Brezovar. Stavitelé biků nám sdělí něco o svých projektech. Nebudou chybět úspěšní účastníci Dakaru Milan Engel a Jan Veselý. O letošní úspěch na ledové ploché dráze se podělí i Lukáš Volejník. Budete svědky znovuzrození motocyklové značky ,,Bohmerland“, kterou se na motosalonu v Praze zavázal vzkřísit Petr Knobloch. Více se o tomto projektu dozvíte na Moto výstavě Liberec 2019, bude zařazeno v programu.
 
Sledujte na www.motovystavaliberec.cz, facebookových stránkách, nebo na instagramu.
 
Budeme se těšit na Vaši návštěvu!
 
 
 
Fotogalerie
moto výstava moto výstava moto výstava moto výstava moto výstava moto výstava moto výstava
Aktuality
LUNAPARK
LUNAPARK

Dočasné omezení atrakcí.

09. 09. 2019
více
SAUNOVÉ CEREMONIÁLY
SAUNOVÉ CEREMONIÁLY

Zpestřete si zářijové saunování.

02. 09. 2019
více
ZAOSTŘENO NA JIZERKY
ZAOSTŘENO NA JIZERKY

24. 9. - 30. 10. 2019

17. 09. 2019
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

10. 05. 2019
více
SNÍDANĚ V JIZERCE
SNÍDANĚ V JIZERCE

Ve všední dny od 8:00 do 10:00.

02. 09. 2019
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

09. 02. 2018
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2019 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.