Nevíte kam na Silvestra? Nejlépe si ho užijete v Liberci, jen 30 minut od hranic

Chcete li zažít originální a nezapomenutelný Silvestr plný zábavy a nevšedních zážitků, přijeďte si užít poslední dny roku 2014 do Hotelu**** Babylon v centru severočeského Liberce. Zapomeňte na další nepovedenou oslavu konce roku strávenou u domácích chlebíčků a nudných televizních show nebo v přelidněných restauracích u špatné večeře a levného vína. Centrum Babylon je přímým vstupem do světa zábavy, o kterou jde na Silvestra především.

Severočeský Liberec nabízí mnoho způsobů vyžití za každého počasí, a je proto ideálním místem pro strávení konce roku. Zábavu zde nabízí nejen jeden z nejmodernějších lyžařských areálů v České republice, ale především Centrum Babylon, které je jedinečným zábavním a hotelovým komplexem, v němž si přijdou na své návštěvníci všech věkových kategorií.

Centrum Babylon připravilo u příležitosti konce roku pro návštěvníky Hotelu**** Babylon speciální silvestrovskou nabídku slibující čtyři dny plné zábavy a neopakovatelných zážitků. Součástí nabídky jsou nejen tři noci strávené v luxusních pokojích Superior ve čtyřhvězdičkovém hotelu, tři snídaně formou bohatých švédských stolů a dvě rautové večeře, ale především vstupenka na all inclusive silvestrovský galavečer s bohatým programem a neomezený vstup do Aquaparku, Saunového světa, Lunaparku a populárně vědeckých center iQpark a iQLANDIA po celou dobu pobytu.

Oslavy konce roku odstartují již 29. prosince na předsilvestrovské diskotéce v luxusním babylonském Gold Clubu. Návštěvníci se mohou těšit nejen na pestrý výběr nejlepších hitů, ale také na karaoke, při němž se bude moci každý pochlubit pěveckým talentem. Slavnostní atmosféru a mnoho zábavy slibuje především poslední den roku, který bude v Centru Babylon zakončen velkolepým all inclusive galavečerem s výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů a bohatým rautem lahodícím nejen oku, ale především žaludku. O zábavu se během posledního večera v roce se postará živá hudba ve třech sálech, která bude vyzívat k tanci po celý silvestrovský večer. Originální podívanou slibuje i bubenická show, která pobaví a v rytmu bubnů rozpohybuje všechny přítomné. Klidnější, ale o to pozoruhodnější představení nabídne exkluzivní bublinová show. Silvestrovská oslava bude ve 24:00 korunována slavnostním Novoročním přípitkem. Silvestra si užijí i nejmenší, pro něž bude až do 24:00 připraven nabitý dětský program v Lunaparku.

Silvestr v Babylonu, ale není pouze o oslavě začátku nového roku a půlnočním přípitku, ale o třech dnech nevšední zábavy pro celou rodinu. V libereckém komplexu si návštěvníci mohou pod jednou střechou užít hodiny vodních radovánek v Aquaparku, kde chobotnice hlídá 4 tobogány, skluzavky i divokou řeku. V malebných zákoutích lze relaxovat ve vodotryscích, gejzírech, whirlpoolech a v romantických jeskyních zdobených akvárii. Třikrát denně je na vodní zeď promítána jedinečná 3D Laser show, která je hrou plnou barev a animací doprovázenou scénickou hudbou a dýmovými efekty. Načerpat síly do nového roku a dopřát potřebný odpočinek tělu i duši lze ve wellness centru s několika saunami, parními kabinami a odpočinkovou zónou s lehátky.

Děti všech věkových kategorií si zamilují Lunapark ve stylu staročeské pouti s kolotoči a houpačkami. Malí i velcí mohou závodit na autodromu, osedlat si divokého býka, vylézt na horolezeckou stěnu, nebo se vyřádit na prolézačkách a trampolínách. Milovníci golfu si mohou užít oblíbenou zábavu i během zimní sezóny díky osmnáctijamkovému Indoor adventure golfu, který je rovněž součástí Lunaparku.

Na vlastní kůži zažít zemětřesení, poznat taje lidského těla nebo dokonce celého Vesmíru, vyzkoušet si roli hlasatele počasí nebo práci s termokamerou, vyluštit nejzáludnější hádanky a hlavolamy, nebo najít cestu ven z největšího zrcadlového Labyrintu v Evropě, to vše a mnohem víc nabízejí populárně vědecká centra iQpark a iQLANDIA.  Hoteloví zákazníci mohou během celého pobytu prozkoumat a poznávat více než šest set především interaktivních exponátů, které přijíždějí do Centra Babylon poznávat lidé ze všech koutů republiky.

Liberec je ideálním místem pro příznivce aktivní dovolené. Milovníci lyžování a dalších zimních sportů si v Liberci přijdou na své v nově vybudovaném skiareálu Ještěd, kam se mohou ubytovaní návštěvníci Centra Babylon přepravit skibusem zcela zdarma, a navíc si také zakoupit skipasy za zvýhodněné ceny. Jeden z nejmodernějších areálů v ČR nabízí dvě čtyřsedačkové a jednu dvousedačkovou lanovku a celkem šest lyžařských vleků.

Centrum Babylon nabízí silvestrovské pobyty na tři noci ve třech termínech, a to od 29. 12. 2014 do 1. 1. 2015, dále od 30. 12. 2014 do 2. 1. 2015 a od 31. 12. 2014 do 3. 1. 2015. Pokud kapacita Hotelu**** Babylon umožní, v den příjezdu bude umožněn dřívějšího check-in již od 10:00 hod., aby i tento den byl ještě více zážitkový. Pokud si návštěvníci nestihnout užít do sytosti návštěvu Aquaparku, Lunaparku i iQparku, mohou v nich strávit celý den i po check-out v den odjezdu.

Více informací o Silvestru 2014 v Centru Babylon k dispozici na www.centrumbabylon.cz.

 

Aktuality
Prodlužování voucherů
Prodlužování voucherů

informace

15. 01. 2021
více
E-shop – upozornění!
TAJEMNÁ INDONÉSIE
TAJEMNÁ INDONÉSIE

7. 2. - 31. 10. 2020.

Největší výstava svého druhu.

26. 05. 2020
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

26. 05. 2020
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

01. 03. 2020
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2021 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.