Nově rozšířené Wellness centrum slavnostně zahájí provoz

WELLNESS CENTRUM V BABYLONU MÁ NOVÉ PROSTORY A SLUŽBY A VÍCE NEŽ 1000 m2

Liberec, 31. května 2013 Nově rozšířené Wellness centrum slavnostně zahájí provoz.

Slavnostního přestřižení pásky a symbolického uvedení nových prostor do provozu se ujme Ing. Martin Belák, generální manažer Centra Babylon Liberec, o Wellness centru promluví manažerka provozu zábavy Bc. Dana Soukupová. Speciálním hostem bude uznávaná odbornice ve světě wellness Dr. Ludmila Vacková. 

Wellness centrum je další významnou investicí soukromé společnosti do rozšíření a zkvalitnění služeb Centra Babylon Liberec. Nové Wellness centrum se rozkládá na ploše více než 1000m² a řadí se tak mezi největší v Čechách. Stavba byla zahájena v listopadu roku 2012 a byla dokončena v květnu 2013.

Co si představit pod pojmem wellness? Vymezení pojmu wellness nelze dodnes jednotně charakterizovat. Zmezinárodnělé slovo wellness  je anglického původu (to be well) a do jisté míry se dá přirovnat k dnes již zcela nadnárodnímu slovu fitness (to be fit). V překladu by znamenalo celkově dobrý pocit, svým pojetím však spíše znamená optimální životní styl, který napomáhá ke zdraví, dobrému pocitu o sobě samém, k životní pohodě a rovnováze mezi optimální funkcí těla a klidem ducha.

… je zřejmé, že pojem wellness je velice obsáhlý a záleží na individuálním chápání každého jednotlivce, co si do něj zahrne. Odpočinek, hýčkání, fyzická zátěž a uvolnění, zbavení se stresu, saunování, masáže, meditace…..

To vše a ještě více nabízí nové Wellness centrum v Babylonu. Původní prostory ve stylu antických lázní, kde najdete saunu, římskou páru, vířivku, solné a bylinkové inhalace, Kneippovy koupele, Sluneční louku a Tepidárium, se rozrostly o nově zrekonstruované plochy původně patřící k Aquaparku. Můžete zde využít další dvě sauny, parní lázeň, občerstvení v Sauna baru,ochlazovací prostor, nové procedury z přírodních zdrojů: pivní a vinné koupele, peelingy, dary Mrtvého moře a rašelinové a bylinkové obklady. Služby maséra nově najdete  přímo uvnitř  Wellness centra a novinkou je nabídka dětských masáží. Nespěchejte a v klidu si dopřejte relaxaci. Kromě dvouhodinového a celodenního pobytu je nově připraveno také tříhodinové vstupné.

Pokud si chcete užít vše opravdu naplno, doporučujeme využít nabídku wellness pobytů v Hotelu****  Babylon.

 

Více informací podá:

Bc. Dana Soukupová

Manažerka provozu zábavy
Centra Babylon, a.s.
mobil: +420 724 580 837
soukupova@centrumbabylon.cz

Aktuality
Prodlužování voucherů
Prodlužování voucherů

informace

15. 01. 2021
více
E-shop – upozornění!
TAJEMNÁ INDONÉSIE
TAJEMNÁ INDONÉSIE

7. 2. - 31. 10. 2020.

Největší výstava svého druhu.

26. 05. 2020
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

26. 05. 2020
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

01. 03. 2020
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2021 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.