Nově rozšířené Wellness centrum slavnostně zahájí provoz

WELLNESS CENTRUM V BABYLONU MÁ NOVÉ PROSTORY A SLUŽBY A VÍCE NEŽ 1000 m2

Liberec, 31. května 2013 Nově rozšířené Wellness centrum slavnostně zahájí provoz.

Slavnostního přestřižení pásky a symbolického uvedení nových prostor do provozu se ujme Ing. Martin Belák, generální manažer Centra Babylon Liberec, o Wellness centru promluví manažerka provozu zábavy Bc. Dana Soukupová. Speciálním hostem bude uznávaná odbornice ve světě wellness Dr. Ludmila Vacková. 

Wellness centrum je další významnou investicí soukromé společnosti do rozšíření a zkvalitnění služeb Centra Babylon Liberec. Nové Wellness centrum se rozkládá na ploše více než 1000m² a řadí se tak mezi největší v Čechách. Stavba byla zahájena v listopadu roku 2012 a byla dokončena v květnu 2013.

Co si představit pod pojmem wellness? Vymezení pojmu wellness nelze dodnes jednotně charakterizovat. Zmezinárodnělé slovo wellness  je anglického původu (to be well) a do jisté míry se dá přirovnat k dnes již zcela nadnárodnímu slovu fitness (to be fit). V překladu by znamenalo celkově dobrý pocit, svým pojetím však spíše znamená optimální životní styl, který napomáhá ke zdraví, dobrému pocitu o sobě samém, k životní pohodě a rovnováze mezi optimální funkcí těla a klidem ducha.

… je zřejmé, že pojem wellness je velice obsáhlý a záleží na individuálním chápání každého jednotlivce, co si do něj zahrne. Odpočinek, hýčkání, fyzická zátěž a uvolnění, zbavení se stresu, saunování, masáže, meditace…..

To vše a ještě více nabízí nové Wellness centrum v Babylonu. Původní prostory ve stylu antických lázní, kde najdete saunu, římskou páru, vířivku, solné a bylinkové inhalace, Kneippovy koupele, Sluneční louku a Tepidárium, se rozrostly o nově zrekonstruované plochy původně patřící k Aquaparku. Můžete zde využít další dvě sauny, parní lázeň, občerstvení v Sauna baru,ochlazovací prostor, nové procedury z přírodních zdrojů: pivní a vinné koupele, peelingy, dary Mrtvého moře a rašelinové a bylinkové obklady. Služby maséra nově najdete  přímo uvnitř  Wellness centra a novinkou je nabídka dětských masáží. Nespěchejte a v klidu si dopřejte relaxaci. Kromě dvouhodinového a celodenního pobytu je nově připraveno také tříhodinové vstupné.

Pokud si chcete užít vše opravdu naplno, doporučujeme využít nabídku wellness pobytů v Hotelu****  Babylon.

 

Více informací podá:

Bc. Dana Soukupová

Manažerka provozu zábavy
Centra Babylon, a.s.
mobil: +420 724 580 837
soukupova@centrumbabylon.cz

Aktuality
LÉTEM-SVĚTEM-BABYLONEM!
LÉTEM-SVĚTEM-BABYLONEM!

Babylon = zábava

21. 06. 2019
více
☼ SLUNEČNÍ TERASA ☼
☼ SLUNEČNÍ TERASA ☼

Za příznivého počasí otevřena.

03. 07. 2019
více
FOTOKOUTEK
FOTOKOUTEK

Skvělé zážitky si žádají nezapomenutelnou vzpomínku.

08. 07. 2019
více
LUNAPARK
LUNAPARK

Dočasné omezení atrakcí.

12. 08. 2019
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

10. 05. 2019
více
KULEČNÍKOVÁ HRA KARAMBOL
KULEČNÍKOVÁ HRA KARAMBOL

Elegantní zábava

08. 03. 2019
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2019 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.