Nově rozšířené Wellness centrum slavnostně zahájí provoz

WELLNESS CENTRUM V BABYLONU MÁ NOVÉ PROSTORY A SLUŽBY A VÍCE NEŽ 1000 m2

Liberec, 31. května 2013 Nově rozšířené Wellness centrum slavnostně zahájí provoz.

Slavnostního přestřižení pásky a symbolického uvedení nových prostor do provozu se ujme Ing. Martin Belák, generální manažer Centra Babylon Liberec, o Wellness centru promluví manažerka provozu zábavy Bc. Dana Soukupová. Speciálním hostem bude uznávaná odbornice ve světě wellness Dr. Ludmila Vacková. 

Wellness centrum je další významnou investicí soukromé společnosti do rozšíření a zkvalitnění služeb Centra Babylon Liberec. Nové Wellness centrum se rozkládá na ploše více než 1000m² a řadí se tak mezi největší v Čechách. Stavba byla zahájena v listopadu roku 2012 a byla dokončena v květnu 2013.

Co si představit pod pojmem wellness? Vymezení pojmu wellness nelze dodnes jednotně charakterizovat. Zmezinárodnělé slovo wellness  je anglického původu (to be well) a do jisté míry se dá přirovnat k dnes již zcela nadnárodnímu slovu fitness (to be fit). V překladu by znamenalo celkově dobrý pocit, svým pojetím však spíše znamená optimální životní styl, který napomáhá ke zdraví, dobrému pocitu o sobě samém, k životní pohodě a rovnováze mezi optimální funkcí těla a klidem ducha.

… je zřejmé, že pojem wellness je velice obsáhlý a záleží na individuálním chápání každého jednotlivce, co si do něj zahrne. Odpočinek, hýčkání, fyzická zátěž a uvolnění, zbavení se stresu, saunování, masáže, meditace…..

To vše a ještě více nabízí nové Wellness centrum v Babylonu. Původní prostory ve stylu antických lázní, kde najdete saunu, římskou páru, vířivku, solné a bylinkové inhalace, Kneippovy koupele, Sluneční louku a Tepidárium, se rozrostly o nově zrekonstruované plochy původně patřící k Aquaparku. Můžete zde využít další dvě sauny, parní lázeň, občerstvení v Sauna baru,ochlazovací prostor, nové procedury z přírodních zdrojů: pivní a vinné koupele, peelingy, dary Mrtvého moře a rašelinové a bylinkové obklady. Služby maséra nově najdete  přímo uvnitř  Wellness centra a novinkou je nabídka dětských masáží. Nespěchejte a v klidu si dopřejte relaxaci. Kromě dvouhodinového a celodenního pobytu je nově připraveno také tříhodinové vstupné.

Pokud si chcete užít vše opravdu naplno, doporučujeme využít nabídku wellness pobytů v Hotelu****  Babylon.

 

Více informací podá:

Bc. Dana Soukupová

Manažerka provozu zábavy
Centra Babylon, a.s.
mobil: +420 724 580 837
soukupova@centrumbabylon.cz

Aktuality
NOVINKA!
NOVINKA!

RUČNÍ MYTÍ AUT

21. 07. 2017
více
POKLADNA V NOVÉM!
POKLADNA V NOVÉM!

nová hlavní pokladna

30. 06. 2017
více
AQUAROLLER OPĚT V PROVOZU!
AQUAROLLER OPĚT V PROVOZU!

oblíbená atrakce zpět na vodní hladině

28. 06. 2017
více
Bowling - servisní den
Bowling - servisní den

pondělí 3. 7. 2017

03. 07. 2017
více
Tipy na léto
Tipy na léto

Zaručená zábava za každého počasí!

19. 06. 2017
více
UPOZORNĚNÍ
UPOZORNĚNÍ

Pro klienty Up ČR

19. 05. 2017
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@centrumbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2017 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.