NOVÝ ČIPOVÝ SYSTÉM

Elektronické čipy lze DOČASNĚ použít pouze k odemčení a uzamčení šatních skříněk a trezorů. Občerstvení uvnitř Aquaparku je třeba uhradit v hotovosti. V případě ztráty čipu je návštěvník povinen uhradit provozovateli cenu za tento čip ve výši Kč 200,-.

Děkujeme za pochopení.

PRAVIDLA ČIPOVÉHO SYSTÉMU

  • Vstup do Aquaparku je možný pouze s čipem (čipovými hodinkami), který návštěvník obdrží u pokladny oproti zaplacenému vstupnému. Cena tohoto čipu je Kč 200,-.
  • Čipem si můžete otevřít libovolnou prázdnou skříňku či trezor. Číslo na hodinkách není poplatné číslu skříňky či trezoru.
  • Čip zůstává po celou dobu ve vlastnictví provozovatele a návštěvníkovi je pouze zapůjčován. Při odchodu z Aquaparku je návštěvník povinen tento čip provozovateli vrátit.
  • Čip obdrží každý návštěvník bez výjimek včetně nejmenších dětí. Rodiče jej mohou dětem uschovat po dobu pobytu v šatních skříňkách a při odchodu jej musí odevzdat na pokladně Aquaparku.
  • Čip slouží kromě vstupu do Aquaparku též pro otevírání a uzavírání skříňky pro uložení věcí návštěvníka, případně trezoru, a dále také k bezhotovostní platbě občerstvení v Aquaparku. Všechny služby a zboží bezhotovostně čerpané prostřednictvím čipu je návštěvník povinen uhradit při odchodu z Aquaparku na pokladnách.
  • Výše finančního kreditu nahraného na čipu je Kč 800,- u dospělého a Kč 300,- u dítěte. V případě, že během pobytu návštěvník vyčerpá celou výšku finančního kreditu, je možné si dobít kredit na pokladně Aquaparku.
  • Při ztrátě čipu je návštěvník povinen okamžitě ohlásit tuto skutečnost na pokladně Aquaparku. Návštěvník je při jeho ztrátě povinen uhradit provozovateli škodu za jeho ztrátu ve výši 1.000,- Kč v případě ztráty čipu dospělé osoby, a 500,- Kč v případě ztráty čipu dítěte. (šedivé informace v tuto chvíli nejsou aktuální)
  • Návod na použití čipu při otevírání a zavírání šatních skříněk či trezorů najdete přímo u zámků. Po ukončení pobytu v Aquaparku, vyndání všech věcí, prosím nechte vždy skříňky a trezory otevřené pro další návštěvníky.

 

 

Aktuality
Z lyží do Aquaparku
9D VIRTUAL REALITY
9D VIRTUAL REALITY

nový rozměr zábavy

15. 12. 2017
více
Zimní čas v Babylonu
Zimní čas v Babylonu

Přijďte se mezi svátky pobavit do CENTRA BABYLON!

12. 12. 2017
více
NOVÝ ČIPOVÝ SYSTÉM
NOVÝ ČIPOVÝ SYSTÉM

v Aquaparku

27. 09. 2017
více
UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY AQUAPARKU!
UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY AQUAPARKU!

malá vířivka mimo provoz

16. 08. 2017
více
Nové parkoviště
Nové parkoviště

nové parkoviště CENTRA BABYLON v provozu

11. 01. 2017
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@centrumbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2017 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.