Prázdniny plné zážitků v Aquaparku Centra Babylon nabízí potápění s přístrojovou maskou, Aquayogu a

TISKOVÁ ZPRÁVA

Prázdniny plné zážitků v Aquaparku Centra Babylon nabízí potápění s přístrojovou maskou, Aquayogu a odměny za návštěvu

Liberec, 8. července 2015 – Liberecké Centrum Babylon zve na prázdniny  do Aquaparku. Potápění s dýchacím přístrojem, lekce Aquayogy pro děti i dospělé, Aquazorbing, nový interiér inspirovaný podmořským světem kapitána Nema a Sluneční terasu pod otevřeným nebem skýtající ideální podmínky pro opalování si návštěvníci užijí v rámci vstupného zdarma. Každý víkend si navíc mohou zasoutěžit s Babyloňanem o více než 50 cen.

Aquapark v květnu představil novou výzdobu interiéru ve stylu románů Julese Verna a nyní u příležitosti letních prázdnin nabízí rozšířené spektrum služeb. Každé úterý a čtvrtek od 17 do 18 hodin si mohou návštěvníci zdarma vyzkoušet přístrojové potápění pod dohledem odborných instruktorů v jeskyních Atriové haly Aquaparku. Adrenalinovou zábavu slibuje také Aquazorbing – chůze po vodní hladině – každý den od 11 a od 15 hodin.

Zdravé protažení těla a uvolnění mysli nabízí rodičům a dětem pravidelné lekce Aquayogy každou sobotu od 11 do 11.30 hodin. Kurzy vyhrazené pouze dospělým se konají následně
od 11.45 do 12.15 hodin. Během letních víkendů navíc zavítá do Aquaparku Babyloňan, který bude humornou formou rozdávat více než 50 cen.

Prostor pro relaxaci i vodní hrátky pod otevřeným nebem skýtá Sluneční terasa na střeše Aquaparku s trampolínou, nafukovacím hradem, bazénem, klouzačkou, koloběžkami a tříkolkami.

Rozšířenou nabídku služeb doplní odměny za nákup vstupenek. K zakoupené vstupence do Centra Babylon obdrží návštěvník během letních prázdnin exkluzivní bonusovou kartu se slevami 20 až 50 procent na další služby Centra Babylon, kterou bude moci uplatnit od 1. září do 31. října 2015. Každý návštěvník Aquaparku navíc získá 20 procent slevu na festival Benátská noc.

Více o AQUAPARKU BABYLON:

AQUAPARK BABYLON má jako jediný vodní svět v České republice interiér ve stylu steampunku, jehož inspirací jsou například kulisy románů Julesa Verna či Herbera Wellse. Návštěvníkům nabízí čtyři tobogány střežené hrůzostrašnou chobotnicí, skluzavku i divokou řeku. V malebných zákoutích přímořského městečka jsou k dispozici vodotrysky, gejzíry, vířivky a v romantických jeskyních unikátní akvária s mořskou faunou.

Pro nadšence adrenalinu je připravena atrakce na vodní hladině AQUAZORBING. Rodiče s malými dětmi jistě ocení interaktivní VODNÍ HRAD v blízkosti občerstvení. Přímo v AQUAPARKU lze využít i služeb maséra nebo navštívit SAUNOVÝ SVĚT.

Nezapomenutelný zážitek nabízí 3D LASER SHOW, oceněná v soutěži TOP AQUA České republiky Atrakcí roku 2014. Třikrát denně, v časech 10.45, 16.45 a 20.30 hodin je na devítimetrovou vodní zeď promítána pěti laserovými paprsky ohromující světelná show, která je hrou plnou barev a animací s doprovodem působivé scénické hudby a dýmových efektů.

Aktuality
Prodlužování voucherů
Prodlužování voucherů

informace

15. 01. 2021
více
E-shop – upozornění!
TAJEMNÁ INDONÉSIE
TAJEMNÁ INDONÉSIE

7. 2. - 31. 10. 2020.

Největší výstava svého druhu.

26. 05. 2020
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

26. 05. 2020
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

01. 03. 2020
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2021 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.