Slavnostní otevření italské restaurace Nostalgia

Děti z Jablonného v Podještědí navštívily Liberec a oficiálně otevřely novou italskou restauraci Nostalgia restaurant v Centru Babylon. Na děti čekalo zábavné odpoledne, během kterého ochutnaly různé druhy pizzy a vyřádily se na prolézačkách, houpačkách a dalších atrakcích zábavného Lunaparku.

Dvacet čtyři dětí ze společnosti SANREPO, o.p.s. a z Dětského domova v Jablonném v Podještědí si tak užily báječné odpoledne. „Potěšilo nás, že děti přijaly pozvání na pizzu a při té příležitosti nám pomohly slavnostně otevřít novou restauraci Centra Babylon. Pizza bývá oblíbenou dětskou pochoutkou, a proto jsme rádi, že jsme ji mohli dopřát těm, kteří si ji nemohou vychutnat příliš často,“ řekl Daniel Vajner, generální ředitel Centra Babylon.

Jana Pittnerová, za společnost SANREPO, o.p.s. Jablonné v Podještědí a současně i za Dětský domov Jablonné v Podještědí pozvání s radostí přijala. „Pro naše děti jsou takové zajímavé aktivity a výlety opravdovým dobrodružstvím, které jim vyplňují prázdninový čas a zpříjemňují někdy smutné dny bez rodičů. Děti si báječně užily atrakce v Lunaparku, ale i vychutnaly milovanou pizzu. Pro děti to byl skvělý zážitek, na který budou mít pěkné vzpomínky,“ dodala Pittnerová.

Centrum Babylon touto akcí oficiálně zahájilo provoz nové restaurace NOSTALGIA RESTAURANT, která nahradila původní restauraci Luxor. Restaurace v italském stylu nabízí vše, co k Itálii neodmyslitelně patří, tedy různé druhy pizzy, těstovin i salátů stejně jako Grappu a k tomu vybrané italské moučníky.

Více o Dětském domově Jablonné v Podještědí

Pracovníci Dětského domova v Jablonném v Podještědí v současnosti pečují o 6 rodinných skupin, ve kterých je vždy maximálně 8 dětí. Speciálně pedagogickou péči věnují dětem, které nemají to štěstí vyrůstat v biologické rodině a to z různých důvodů. V současné době dětský domov pečuje o děti ve věku od 3 let až do 18 let. Velmi často se stává, že děti v dětském domově setrvávají až do ukončení přípravy na povolání.

Více o SANREPO, o.p.s.

Společnost SANREPO, o.p.s. zahájila svoji činnost 1. března 2013 jako organizace, jež poskytuje pomoc dětem a mládeži v krizové situaci. Všechny její aktivity jsou propojeny základním poradenstvím a snahou poskytovat včasnou pomoc dětem a dospívajícím v obtížných životních situacích. V rámci této společnosti pracuje Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Hvězdička, která poskytuje okamžitou pomoc dětem, které se ocitly v závažné krizové situaci. Dále pod touto společností pracuje sociální služba Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Sanrepáček, jako klidné a bezpečné zázemí pro aktivity dětí z Jablonného a blízkého okolí. Společnost je současně organizátorem mnohých aktivit pro děti z pěstounských rodin.

Oficiální otevření Nostalgie

 

Aktuality
Upozornění pro návštevníky Aquaparku
Uzavření Solno-jodové jeskyně
Nové letní procedury
Nové letní procedury

Nechte se hýčkat ve WELLNESS HOTELU BABYLON.

23. 05. 2018
více
Rekonstrukce akvárií v Aquaparku
Nové atrakce v Lunaparku!
Nové atrakce v Lunaparku!

Přijďte si je vyzkoušet!

27. 03. 2018
více
Vylepšená expozice Vodní svět
Vylepšená expozice Vodní svět

v iQPARKU od 20. 3.

16. 03. 2018
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@centrumbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2018 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.