Nákupní košík: 0 položek za 0 Kč Registrace Přihlásit

Třílůžkový pokoj

WELLNESS HOTEL BABYLON
WELLNESS HOTEL BABYLON iQLANDIA Lunapark
Třílůžkový pokoj
3 dospělí/noc - kategorie SUPERIOR
Cena:4 920 Kč
Ks
* Vstupenka je platná 3 měsíce po zaplacení.

Ve WELLNESS HOTELU BABYLON naleznete více než jen ubytování. Připravili jsme pro Vás pobyt v moderním prostředí s osobitým stylem a kvalitními službami, komfort a klidné zázemí pro firemní klientelu i rodinu s dětmi.

CENA POBYTU ZAHRNUJE:

  • Luxusní ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON s osobitým stylem a přímým vstupem do zábavního CENTRA BABYLON
  • Bohatou snídani formou bufetu se širokým výběrem sýrů, masných výrobků, teplých jídel, ovoce, zeleniny, cereálií, dále sladké pečivo a koláče, teplé i studené nápoje.

CENA POBYTU ZAHRNUJE NEOMEZENÉ VSTUPY DO:

  • Neomezený vstup do ZOO Liberec.
  • Aquaparku se 4 tobogany, skluzavky i divokou řekou a SAUNOVÝM SVĚTEM. V malebných zákoutích naleznete vodotrysky, gejzíry, whirlpooly a v romantických jeskyních unikátní akvária s mořskou faunou. Denně je k vidění 3D Laser show – jedinečné představení barev a animací, doprovázené scénickou hudbou a dýmovými efekty.
  • Lunaparku ve stylu staročeské pouti. Pro radost malých i velkých zde máme houpačky, kolotoče, autodrom, divokého býka, horolezeckou stěnu či prolézačky a trampolíny. Součástí Lunaparku je 18jamkový INDOOR ADVENTURE GOLF.
  • science centra iQLANDIE, které nabízí svět ohromujících experimentů a chytré zábavy pro celou rodinu. 3D-planetárium není v ceně, nutná rezervace.
  • iQParku s více jak 200 interaktivními exponáty z nejrůznějších oblastí lidského života.
  • zrcadlového Labyrintu

Ihned po obdržení elektronických voucherů je nutné si rezervovat pobyt na rezervačním oddělení WELLNESS HOTELU BABYLON!

Uvedené ceny neplatí v období 29. 12. 2018 – 2. 1. 2019;
24. 12. s povinným příplatkem 699 CZK/dospělá osoba, 349 CZK/dítě

Rezervace: rezervace@hotelbabylon.cz, tel.: +420 485 249 755, +420 733 755 688

K výměně kupónu, vytištěného z e-shopu CENTRA BABYLON dojde na recepci nebo Concierge WELLNESS HOTELU BABYLON. K ověření pravosti a platnosti dochází on-line formou čteček čárového kódu. Tato technologie nepodporuje načtení čárového kódu z elektronických nosičů (Mobil, PDA, MDA, Tablet apod.). Z tohoto důvodu musí každý návštěvník předložit kupón v papírové podobě. Bez předložení požadovaného dokladu nedojde ke směně.

WELLNESS HOTEL BABYLON je jedním z největších hotelů v České Republice s počtem 407 pokojů a 1007 lůžky. V průběhu roku jsou však období, kdy ani tato kapacita není dostatečná a nezajišťuje volné pokoje nebo lůžka. Jedná se převážně o jarní prázdniny, státní svátky u nás a našich sousedů (v PLR a NSR), letní prázdniny a silvestrovské ubytování. Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo nepotvrdit konkrétní rezervace na konkrétní termín a datum. V uvedených obdobích doporučujeme nejdříve kontaktovat rezervační oddělení WELLNESS HOTELU BABYLON, zjistit zda jsou pokoje volné a až následně provést nákup v e-shopu. Děkujeme za pochopení.

 

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2018 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.