Warenkorb: 0 Artikel im Wert von 0 Kč Registrieren Anmelden

Voucher na ubytováni ve WELLNESS HOTELU BABYLON

voucher n aubytování
voucher n aubytování WELLNESS HOTEL BABYLON AQUAPARK
lunapark
Voucher na ubytováni ve WELLNESS HOTELU BABYLON
Ubytování pro 2 osoby na jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji WELLNESS HOTELU BABYLON Platnost poukazu: 6 měsíců
Preis:3 280 Kč (121,77€)
Stück verfügbar: 9 Ks

Dárkový poukaz lze uplatnit na recepci WELLNESS HOTELU BABYLON. Poukaz není směnitelný za peníze, ale pouze za služby WELLNESS HOTELU BABYLON dle aktuálního ceníku.

VOUCHER

 

Ve WELLNESS HOTELU BABYLON naleznete více než jen ubytování. Připravili jsme pro Vás pobyt v moderním prostředí s osobitým stylem a kvalitními službami, komfort a klidné zázemí pro firemní klientelu i rodinu s dětmi.

CENA POBYTU ZAHRNUJE:

Ubytování pro 2 osoby na jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji WELLNESS HOTELU BABYLON

  • Luxusní ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON s osobitým stylem a přímým vstupem do zábavního CENTRA BABYLON
  • Bohatou snídani formou bufetu se širokým výběrem sýrů, masných výrobků, teplých jídel, ovoce, zeleniny, cereálií, dále sladké pečivo a koláče, teplé i studené nápoje.

CENA POBYTU ZAHRNUJE NEOMEZENÉ VSTUPY DO:

  • AQUAPARKU se 4 tobogany, skluzavky i divokou řekou a SAUNOVÝM SVĚTEM. V malebných zákoutích naleznete vodotrysky, gejzíry, whirlpooly a v romantických jeskyních unikátní akvária s mořskou faunou. Denně je k vidění 3D Laser show – jedinečné představení barev a animací, doprovázené scénickou hudbou a dýmovými efekty.
  • LUNAPARKU ve stylu staročeské pouti. Pro radost malých i velkých zde máme houpačky, kolotoče, autodrom, divokého býka, horolezeckou stěnu či prolézačky a trampolíny. Součástí Lunaparku je 18jamkový INDOOR ADVENTURE GOLF.
  • science centra iQLANDIE, které nabízí svět ohromujících experimentů a chytré zábavy pro celou rodinu. 3D-planetárium není v ceně, nutná rezervace.
  • iQPARKU s více jak 200 interaktivními exponáty z nejrůznějších oblastí lidského života.

Rezervace: rezervace@centrumbabylon.cz, tel.:  +420 485 249 755+420 485 249 597

K výměně kupónu, vytištěného z e-shopu CENTRA BABYLON dojde na recepci nebo Concierge WELLNESS HOTELU BABYLON. K ověření pravosti a platnosti dochází on-line formou čteček čárového kódu. Tato technologie nepodporuje načtení čárového kódu z elektronických nosičů (Mobil, PDA, MDA, Tablet apod.). Z tohoto důvodu musí každý návštěvník předložit kupón v papírové podobě. Bez předložení požadovaného dokladu nedojde ke směně.

Mapa
Kontakt
Ihre Telefonnummer: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@centrumbabylon.cz
Online Shop Babylon Liberec
© 2017 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.