Koszyk: 0 Sztuk w wartości 0 Kč Rejestracja Zaloguj się

Wellness - kupon Podarunkowy o wartości 550 CZK

poukaz Wellness
poukaz Wellness Wellness Wellness
Wellness - kupon Podarunkowy o wartości 550 CZK
Ważność: 6 miesięcy.
Cena przed rabatem:550 Kč (91,84zł)
Zniżka:10%
Cena:495 Kč (82,65zł)
Sztuk Dostępnych: 18 Ks

V CENTRU BABYLON potěšíte i své smysly a odpočinete si od každodenního stresu. Vyberte si z různých typů procedur ve zrekonstruovaném Wellness centru a nechte své tělo hýčkat v péči profesionálů. K harmonii těla a ducha přispěje i prostředí ve stylu antických lázní.

Wellness (z anglického to be well) obecně znamená optimální životní styl, kterého člověk docílí správnou funkcí těla a vnitřním klidem. Každého k celkové pohodě dovede něco jiného – odpočinek, masáže, meditace, koupele, saunování… To vše u nás najdete! Wellness centrum se rozkládá na ploše větší než 1000m² a řadí se tak mezi největší v Čechách.

Omezená platnost poukazu v období státního svátku, 1. 2. - 31. 3., 1. 7. - 31. 8., 20. 12. - 31. 12., která je vytištěna na zadní straně, byla změněna.

Poukaz není možné využít pouze ve dnech státních svátků a od 20. 12. do 3.1.

Osobní odběr: Poukaz je možné osobně vyzvednout na Concierge WELLNESS HOTELU BABYLON (vedle recepce WELLNESS HOTELU BABYLON). Poukaz bude vydán oproti objednávce a přijaté faktuře, která bude zaslána na uvedený e-mail po připsání peněžní částky na bankovní účet CENTRA BABYLON. Bez předložení tohoto dokladu o zaplacení a dokladu o totožnosti nebude poukaz vydán. Concierge je otevřena denně od 9:00 do 19:00 hodin včetně vánočních svátků a Silvestra.

Česká pošta - cenné psaní: Poukaz bude zaslán na adresu uvedenou v objednávce. K celkové částce je účtován poplatek 60 Kč. 

Platba je splněna v okamžiku připsání peněz na účet prodávajícího. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, je nutné mít na vědomí časovou prodlevu 2-3 dny. Děkujeme za pochopení.

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Sklep internetowy Babylon Liberec
© 2019 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.