Informace

  • Informace o turistických cílech, prodej poukazů a suvenýrů pro Vás zajišťuje Concierge WELLNESS HOTELU BABYLON, která se nachází vedle recepce. Náš personál je Vám k dispozici každý den od 9:30 do 19 hodin.
  • Pro děti hotelových hostů je připraven pestrý program v podání našich animátorek. Animační klub se nachází vedle Lobby baru. Otevírací dobu v sezóně a mimo sezónu naleznete ZDE.
  • Pokud budete mít chuť si zasportovat, v -1. patře Wellness hotelu naleznete fitness, které můžete navštívit od 6:00 do 24:00.
  • Hotelovým hostům poskytujeme zdarma internetové wi-fi připojení, které je dostupné na pokojích i ve společných prostorách hotelu. Za příplatek Vám nabízíme také extra rychlé připojení.
  • Využijte nabídku zimních balíčků a možnosti nechat se odvést do lyžařského střediska naším Ski busem. Službu poskytujeme v zimní sezóně a pouze, je – li lyžařský areál v provozu.
  • V den odjezdu by měl být pokoj vyklizen do 11 hodin, pokud budete potřebovat setrvat na pokoji déle, za příplatek Vám umožníme pozdní Check-out. V případě potřeby Vám poskytneme místnost na uložení Vašich zavazadel.
  • Jako náš host můžete neomezeně využívat služeb našeho zábavního centra i v den odjezdu.
  • Hlavním parkovacím místem v CENTRU BABYLON je kryté parkoviště. Vjezd naleznete v Košické ulici, hned vedle vchodu do WELLNESS HOTELU  BABYLON. Toto parkoviště je placené.

Veškeré další dotazy Vám rád zodpoví zkušený personál Concierge WELLNES HOTELU BABYLON na adrese: concierge@centrumbabylon.cz

Aktuality
iQLANDIA - Dočasné uzavření
iQLANDIA - Dočasné uzavření

3. 9.-7.9. 2018

07. 08. 2018
více
Proč cítíme v Aquaparku chlor?
Proč cítíme v Aquaparku chlor?

Stojí za přečtení.

09. 02. 2018
více
Laser game
Laser game

Vyhraj další hru gratis!

11. 07. 2018
více
Bowling - servisní den
Bowling - servisní den

pondělí  20. 8. 2018

20. 08. 2018
více
NABITÉ LÉTO V BABYLONU!
NABITÉ LÉTO V BABYLONU!

Zaručená zábava za každého počasí!

26. 06. 2018
více
Uzavření Solno-jodové jeskyně

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2018 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.