Zábava

Zábavní komplex CENTRUM BABYLON nabízí širokou škálu možností, jak strávit volný čas, užít si spoustu zábavy  i chvíle odpočinku.

 

Aquapark

Mezi největší a nejvyhledávanější střediska patří Aquapark s úžasnou Laser show , která je ke shlédnutí 3x denně! Součástí Aquaparku je také Saunový svět, kde prohřejete kosti a příjemně se zrelaxujete v unikátním prostředí s výzdobou ve stylu steampunku.

iQPARK

Pokud máte chuť zopakovat si něco málo ze školních lavic, vyzkoušejte iQPARK s více než 200 exponáty. Máte možnost zažít fyzikální jevy a experimenty na vlastní kůži. Zároveň Vás potrápí různé testy, rébusy, kvízy a hlavolamy. Vše je děláno formou hry a zábavy. Na své si přijdou nejen děti ale i dospělí! 

Lunapark

Na plochu 3.000m2 už se vejde pořádný kus zábavy, co myslíte? Pouť po celý rok zažijete jenom v Lunaparku.  Pro nejmenší je tu připraven vláček s kačenkami, řetízkový kolotoč, houpačky, prolézačky, trampolína a nejrůznější houpadla. Mezi oblíbené atrakce patří klasický autodrom nebo simulátor divokého býka "Torro". Rodinnou zábavu si užijete na Indoor adventure golfu.

Zábava nejen pro děti

Pořádnou dávku adrenalinu zažijete při Laser game v aréně vybudované jako porstředí postapokalyptického metra a moderním zařízením od firmy LaserMaxx. Své přátele můžete vyzvat na turnaj v bowlingu na jedné ze 4 drah Brunswick. Nebaví Vás obyčejný fádní svět kolem? Ponořte se do 9D Virtuální reality nebo zkuste a divokou jízdu do neznáma ve 4D KINĚ. Otestovat svoji přesnou mušku Vám umožní Laser shot. 

Aktuality
Prodlužování voucherů
Prodlužování voucherů

informace

15. 01. 2021
více
E-shop – upozornění!
TAJEMNÁ INDONÉSIE
TAJEMNÁ INDONÉSIE

7. 2. - 31. 10. 2020.

Největší výstava svého druhu.

26. 05. 2020
více
FAUNA TRHY
FAUNA TRHY

Pravidelná setkání milovníků zvířat.

26. 05. 2020
více
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?
PROČ CÍTÍME V AQUAPARKU CHLOR?

Stojí za přečtení

01. 03. 2020
více

Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2021 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.