Nákupní košík: 0 položek za 0 Kč Registrace Přihlásit

Aquapark + Wellness - osoby nad 140 cm

WELLNESS
WELLNESS WELLNESS Aquapark
Aquapark
Aquapark + Wellness - osoby nad 140 cm
Balíček pro vstup do Aquaparku a Wellness (vstup do Wellness centra pro osoby starší 15 let, každé pondělí od 17 do 19 hodin vstup pouze pro ženy)
Hodnota balíčku:940 Kč
Cena:750 Kč
Ks
* Vstupenka je platná 12 měsíců po zaplacení.

Vstupenky před uplatněním, prosím, vytiskněte.

Výhodný balíček je nutné čerpat v jeden den.

Balíček obsahuje neomezený vstup do Aquaparku a Wellness pro osoby nad 140 cm. Vstup do Wellnes je možný od 15 let.

V Aquaparku s originální výzdobou ve stylu steam punku můžete 3x denně vidět úžasnou 3D Laser show na devět metrů širokou vodní stěnu. Společně s dýmovými efekty se jedná o jedinečné představení barev a animací, které v návštěvníkovi zanechají silný emotivní zážitek.

Pokud Vás přepadne únava, součástí je i Saunový svět s odpočinkovou zónou a lehátky. Aquapark nabízí spojení požitků, které osvěží tělo i duši.

Vybavení Aquaparku:

 • bazény a skluzavky, čtyři tobogány - Dráček, Anakonda, Galaxie a Tornádo (adrenalinový space-bowl)
 • romantické jeskyně, relaxační zóny, divoká řeka
 • unikátní akvária s mořskou faunou
 • whirlpooly v jeskyních, vodotrysky a gejzíry
 • vodní masáže
 • sauna a římská pára
 • bary s občerstvením
 • během slunných dní je otevřena rozlehlá terasa s možností opalování a výhledem na Ještěd a město Liberec
 • teplota vody v bazénech 27°C - 30°C

V CENTRU BABYLON potěšíte i své smysly a odpočinete si od každodenního stresu. Vyberte si z různých typů procedur a nechte své tělo hýčkat v péči profesionálů. K harmonii těla a ducha přispěje i prostředí ve stylu antických lázní.

Nabídka Wellness centra:

 • Sluneční louka – prostředí napodobující solárium s nepatrným opalovacím efektem. Celoplošná a bezkontaktní terapie světlem určená k celkové relaxaci a odpočinku. Doporučená doba pobytu je 5 - 10 minut.
 • Oxygenoterapie – léčebná metoda založená na inhalaci kyslíku přes nosní sondu nebo masku. Působí příznivě na psychiku, napomáhá zpomalení procesu tělesného a duševního stárnutí, posiluje imunitní systém při infekcích a  oslabení organismu.
 • Laconium – typ suché lázně, relaxační místnost s teplotou cca 32°C - 36°C. Určeno pro odpočinek a zklidnění organismu.
 • Tepidárium – prostředí, ve kterém se klade důraz na uvolnění. V místnosti o teplotě 28°C - 32°C návštěvník může spočinout na vyhřívaném lehátku obloženém keramickou mozaikou. Doporučujeme pro závěrečnou relaxaci.
 • Sauna – místnost s teplotou okolo 75°C - 85°C vykládaná dřevem a vybavená saunovými kamny. Díky vlhčeným horkým kamenům je v sauně udržována vlhkost vzduchu v rozmezí 25 – 35 %. Napomáha k uvolnění unavených svalů a celkovému zklidnění.
 • Ochlazovací bazén – frigidárium – slouží k ochlazení organismu po návštěvě sauny. Prudké ochlazení vyvolává příjemné pocity, zlepšuje prokrvení a odbourává celkovou únavu.
 • Ledové vědro – procedura určená k ochlazení těla po pobytu v sauně, s teplotou vody okolo 10°C.
 • Ledová studna – procedura ochlazení formou masáže ledovou tříští o teplotě –2°C až -20°C.
 • Whirlpool – vířivý bazén přizpůsobený k sezení a hydromasáži těla, který patří mezi nejoblíbenější procedury wellness. Teplota vody 34°C - 38°C. Doporučená doba pobytu nejdéle 30 minut.
 • Římská pára – prostor s párou o teplotě 40°C - 50°C s přírodními esencemi a vlhkostí vzduchu okolo 70 – 90 %. Tělo je celkově prohříváno za pomoci vyhřívaných sedátek. Po použití páry doporučujeme organismus ochladit ve sprše nebo bazénku. Tato procedura slouží k posílení obranyschopnosti organismu, prokrvení, uvolnění dýchacích cest, pročištění pleti, uvolnění nervů a svalů.
 • Solná inhalace – parní prostor o teplotě 45°C - 50°C a vlhkosti vzduchu 75 - 85 %, kde je v podobě jemné mlhoviny rozprašován solný roztok. Slouží nejen k prohřátí organismu, ale i k regeneraci pokožky a příznivě působí na sliznici dýchacích cest. Má blahodárný vliv při ekzémech, k uvolnění dýchacích cest a zvýšení přirozené obranyschopnosti. Doporučený čas pobytu je 10 - 20 minut.
 • Bylinková inhalace – parní prostor určený k uvolnění dýchacích cest nasycený vůní několika druhů bylin. Teplota v parní komoře se pohybuje od 40°C do 45°C, vlhkost vzduchu je 65  75 %. Doporučená doba pobytu je 10 - 20 minut.
 • Kneippova koupel – masáž nohou, kde aktivně masírujete chodidla šlapáním v okrouhlém bazénku střídavě ve studené a teplé vodě. Dno bazénku je pokryto oblázky. Terapie je vhodná při bolestech hlavy, syndromu studených nohou, pozitivně ovlivňuje krevní oběh a prokrvení končetin.

Otevírací doba Aquapark

neděle - čtvrtek 10:00 - 21:00
pátek - sobota 10:00 - 22:00

 

 

 

Otevírací doba Wellness

pondělí 10:00 - 17:00
                    17:00 - 19:00 pouze ženy
19:00 - 21:00
úterý - čtvrtek 10:00 - 21:00
pátek - sobota 10:00 - 22:00
neděle 10:00 -  21:00
po celý týden 20:00 - 22:00 možná rezervace uzavřené společnosti, nutné objednat předem

 

 

 

 

 

 

 

 

Upozornění: V průběhu přípravy a promítání Laser Show je z bezpečnostních důvodů zákaz vstupu do bazénu
a jsou vypnuty veškeré atrakce v prostorách Aquaparku!

Vstup do zábavních středisek je založen na technologii čipových nebo magnetických karet. K výměně papírové vstupenky, vytištěné z e-shopu CENTRA BABYLON za magnetickou nebo čipovou kartu, dojde na pokladnách CENTRA BABYLON. K ověření pravosti a platnosti vstupenky dochází formou čteček čárového kódu, tato technologie nepodporuje načtení čárového kódu z elektronických nosičů (Mobil, PDA, MDA, Tablet apod.). Z tohoto důvodu musí každý návštěvník CENTRA BABYLON na pokladně předložit na papíru vytištěnou vstupenku. Bez předložení požadovaného dokladu nedojde ke směně.

Související zboží
Vstupné do Aquaparku od 18:00 - osoby nad 140 cm
Lze uplatnit ve dnech pondělí - čtvrtek mimo státní svátek.
Vstupné do Aquaparku od 18:00 - osoby nad 140 cm
230 Kč 207 Kč Detail
Celodenní vstupné do Aquaparku - osoby nad 140 cm
Lze uplatnit ve dnech pátek - neděle, státní svátek.
Celodenní vstupné do Aquaparku - osoby nad 140 cm
390 Kč 351 Kč Detail
Celodenní vstupné do Wellness - osoby starší 15 let
Celodenní vstupné pro osoby starší 15 let.
Celodenní vstupné do Wellness - osoby starší 15 let
550 Kč 495 Kč Detail
Aquapark + iQLANDIA - osoby do 140 cm.
Balíček pro osoby do 140 cm.
Aquapark + iQLANDIA - osoby do 140 cm.
470 Kč 385 Kč Detail
Mapa
Kontakt
Telefon: (+420) 485 249 202
E-mail: concierge@hotelbabylon.cz
Volná místa E-shop Babylon Liberec
© 2021 Centrum Babylon, a. s. Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.